arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۹۳۴۲۰
تاریخ انتشار: ۵۷ : ۱۴ - ۲۴ بهمن ۱۳۹۶

سامسونگ بزرگترین نقطه‌ضعف خود را برطرف می‌کند؟ / ایموجی‌ها بالاخره به‌روزرسانی شدند +عکس

سامسونگ پس از مدت ها اموجی های خود را به روز رسانی کرد . گرچه بسیاری معتقدند سامسونگ هرگز در تولید اموجی ها موفقیت آمیز عمل نکرده است .
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سامسونگ پس از مدت ها اموجی های خود را به روز رسانی کرد . گرچه بسیاری معتقدند سامسونگ هرگز در تولید اموجی ها موفقیت آمیز عمل نکرده است .

به گزارش سرویس آی تی انتخاب به نقل از ورج  ، سامسونگ هرگز به خاطر اموجی هایش معروف نببوده و احتمالا نخواهد بود .درواقع این شرکت جزو برندهایی است که در طراحی اموجی ها چندان عامه پسند رفتار نمی کند .

به اعتقاد بسیاری از کاربران اموجی ها  صرفا دایره های زردرنگی بودند که حتی برخی اوقات  در انتقال مفهوم هم عملکرد درستی به نمایش نمی گذاشتند.برای مثال ممکن بود اموجی هایی  که ظاهری مشابه با نماد شوکه شدن را در موبایل شما نشان می دادند ، در موبایل هوشمند دوستتان مفهوم گرسنگی را به نمایش می گذاشت .

اما به نظر می رسد دوران تلخ سامسونگی ها به سر آمده و  با ارتقای رابط کاربریSamsung Experience  از نسخه ۸.۵ به ۹، آرشیو اموجی های سامسونگ هم  تغییراتی قابل توجه را مشاهده کرده و به روز رسانی شده اند .

با تغییرات جدید ، اموجی های سامسونگ اکنون به اموجی های سایر شرکت ها شباهت بیشتری دارند و در انتقال مفهوم موفقیت آمیزتر از گذشته عمل می کنند.خوشبختانه در اموجی های جدید، حالات صورتک ها طراحی مجدد شده است . افزون بر این  رنگ اموجی های حیوانات هم تغییر کرده تا با سایر سیستم های عامل سازگاری بیشتری داشته باشد.

در Samsung Experience  جدید، شاهد اموجی هایی شامل یک صورت با چشم های ستاره ای، یک سر در حال انفجار و یک چهره با عینک تک لنزی نیز هستیم که پیش از این وجود نداشت .

 موضوع مهم دیگر این است که  سامسونگ رنگ پوست پیش فرض تمام اموجی هایش را رنگ زرد استاندارد کاراکترهای انیمیشن سیمپسون ها قرار داده است . البته می توان آن ها را تغییر داد. برای دسترسی به اموجی های جدید، لازم است که آپدیت اندروید اوریو را دریافت کنید .

نظرات بینندگان