کد خبر: ۳۹۹۲۰۳
تاریخ انتشار: ۱۴ : ۱۳ - ۲۴ اسفند ۱۳۹۶

پای ربات فلفلی به سنگاپور باز شد/بدون نیاز به پیشخدمت سفارش دهید

ربات فلفی ، نسلی جدید از ربات های هوشمند است که می تواند بدون نیاز به هیچ زحمتی به سرعت انواع سفارش ها را ثبت کند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ربات فلفی ، نسلی جدید از ربات های هوشمند است که می تواند بدون نیاز به هیچ زحمتی به سرعت انواع سفارش ها را ثبت کند.

به گزارش سرویس آی تی انتخاب به نقل از سی نت، ربات فلفلی به سنگاپور سفر کرده است. این ربات که پیش از این در کشورهایی مثل چین و کره جنوبی نیز مورد استفاده قرار گرفته بود، پس از آزمایش های اولیه وارد سنگاپور شده است .

اما این ربات فلفلی چگونه کار می کند ؟

تنها کافیست پس از ورود به رستوران، غذای مورد نظر خود را از روی نمایشگر تعبیه شده روی بدن این ربات جذاب سفارش دهید و منتظر باشید تا غذای مورد نظرتان را تحویل بگیرید.

فرقی ندارد پیتزا سفارش می دهید یا یک فنجان نسکافه، درواقع تمامی سفارش ها به سرعت آماده می شوند. حتی کاربرانی که سفارشات خود را از سرورهای انسانی دریافت می کنند، قادر خواهند بود با روبات های فلفلی سوالات متداولی مثل غذایم کی آماده می شود ، یا چرا غذایم تند یا سرد یا گرم است را اعلام کنند.

درواقع یکی از قابلیت های جذاب این رابت ویژگی چت کردن است. البته اگر می خواهید با این ربات چت کنید باید ابتدا برنامهPizza Hut را دانلود کند، سپس  با Masterpass Mastercard وارد سیستم شوید و از طریق یک پین چهار رقمی به روبات متصل شوید.

جالب است بدانید این ربات به کد QR نیز پاسخ می دهد . این نخستین بار است که ربات فلفلی خارج از مرزهای ژاپن به طور رسمی مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که پیش از یان رد مرحله آزمایشی قرار داشت.

گرچه اروپایی ها آنچنان استقبالی از این ربات نکرده اند و حتی اسکاتلندی ها عملکردش را ضعیف توصیف کرده اند!اما به نظر می رسد آسیایی ها از ربات فلفلی راضی باشند.

 

نظرات بینندگان