arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۰۰۱۱
تاریخ انتشار: ۲۴ : ۱۲ - ۱۰ مهر ۱۳۹۰

استقلالی‌ها ممنوع‌المصاحبه شدند

پس از شکست سنگین استقلال تهران در مقابل ملوان انزلی، بازیکنان تیم استقلال تهران تا اطلاع ثانوی ممنوع‌المصاحبه شدند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
پس از شکست سنگین استقلال تهران در مقابل ملوان انزلی، بازیکنان تیم استقلال تهران تا اطلاع ثانوی ممنوع‌المصاحبه شدند.

به گزارش انتخاب به نقل از فارس، مدیر رسانه‌ای استقلال تهران عصر امروز و در پاسخ به خواسته قانونی خبرنگاران برای مصاحبه با بازیکنان این تیم اظهار داشت: تمام بازیکنان استقلال ممنوع‌المصاحبه هستند.

محمد سر‌رشته‌داری افزود: هیچ‌یک از بازیکنان استقلال تهران تا اطلاع ثانوی حق مصاحبه با خبرنگاران رسانه‌های گروهی را ندارند.

وی گفت: این تصمیم در باشگاه استقلال ا‌تخاذ شده و به همه بازیکنان اعلام کرده‌ایم که با رسانه‌ها مصاحبه نکنند.

سرمربی استقلال تهران نیز در باره ممنوع‌المصاحبه شدن بازیکنان استقلال اظهار داشت: در این باره نظری ندارم و این وظیفه من نیست و مربوط به مدیر رسانه‌ای است.

پرویز مظلومی اذعان داشت: این تصمیم را من نگرفته‌ام و هر بازیکنی که بخواهد می‌تواند مصاحبه کند ولی باشگاه مقرراتی دارد که باید رعایت شود.

وی وقتی با اعتراض خبرنگاران مواجه شد که چرا دیروز آن‌ها را زیر باران نگه داشته و در نشست خبری شرکت نکرده، گفت: کسالت داشتم و حتی نتوانستم در جلسه فنی با بازیکنان شرکت کنم و از خبرنگاران عذرخواهی می‌کنم.

تیم‌های فوتبال ملوان و استقلال تهران عصر شنبه از هفته نهم رقابت‌های لیگ بر‌تر در ورزشگاه تختی انزلی و با حضور شش هزار و ۵۰۰ تماشاگر زیر بارش شدید باران به مصاف هم رفتند که این دیدار در ‌‌نهایت با نتیجه ۴ بر ۲ به نفع ملوان به پایان رسید.
نظرات بینندگان