arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۰۲۱۴۹
تاریخ انتشار: ۱۵ : ۰۹ - ۱۸ فروردين ۱۳۹۷

گرشاسبی: امید زیادی به بخشش پرسپولیس از سوی فیفا دارم

سرپرست باشگاه پرسپولیس تهران گفت: با توجه به مذاکرات بسیار خوبی که با مسئولان فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) صورت گرفته، امید زیادی به بخشیده شدن محرومیت پرسپولیس برای جذب بازیکن دارم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سرپرست باشگاه پرسپولیس تهران گفت: با توجه به مذاکرات بسیار خوبی که با مسئولان فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) صورت گرفته، امید زیادی به بخشیده شدن محرومیت پرسپولیس برای جذب بازیکن دارم.

«حمید رضا گرشاسبی» که روز شنبه با ایرنا گفت و گو می کرد، در خصوص فعالیت های انجام شده جهت باز شدن پنجره نقل و انتقالات برای باشگاه پرسپولیس گفت: تلاش های خوبی برای بخشش محرومیت پرسپولیس و رفع آسیب هایی که به همین منظور به تیم وارد شده، صورت گرفته است.
وی با بیان اینکه وکیل بسیار خوبی استخدام شده و او تاکنون توانسته جلسات بسیار مثبتی را با مسئولان فیفا برگزار کند، اظهار داشت: برای پرونده «آنتونی گولچ» مدافع کروات پیشین این تیم به سوییس سفر کردیم و توانستیم به جای 600 هزار دلار، 250 هزار دلار به این بازیکن پرداخت کنیم و رضایتش را بگیریم. البته در همین زمان جلساتی را هم برای باز شدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه برگزار کردیم که امیدوارم هر چه سریعتر نتیجه آن اعلام شود.
گرشاسبی اظهار کرد: برای بخشیده شدن پرسپولیس به هیچ وجه ناامید نیستم و فراموش نکنید پرونده بسیار سخت تر مهدی طارمی که اتفاقا به این محرومیت هم مرتبط است را با همدلی پشت سر گذاشتیم.
وی در ادامه به وضعیت تیم پرسپولیس اشاره کرد و گفت: خوشبختانه بازیکنان پس از صعود از گروه خود در لیگ قهرمانان آسیا با روحیه بسیار بالایی کار را دنبال می کنند و امیدوارم با کسب نتیجه لازم مقابل تیم پدیده، امروز قهرمانی در لیگ برتر را هم جشن بگیریم.
وی در خصوص افت اخیر پرسپولیس نیز اظهار کرد: بازیکنان در کسب نتیجه عملکرد موفقی داشتند اما به هر حال مشکل محرومیت باشگاه در نقل و انتقالات در روحیه تیم تاثیر منفی گذاشته است.
سرپرست باشگاه پرسپولیس در ادامه یادآور شد: بازیکنان و کادر فنی بسیار حرفه ای ما دست به دست هم دادند تا با مشکلات بجنگند و امیدوارم پس از برگزاری جشن قهرمانی و پیروزی در دیدار مقابل السد بار دیگر توانایی های بالای خود را به اثبات برسانیم.

** درخواست از هواداران
وی تاکید کرد: از هواداران می خواهم در بازی های آینده به ویژه دیدار مقابل السد در کنار تیم محبوب خود باشند و قطعا با حمایت های آنها هر غیر ممکنی را ممکن خواهیم کرد.

** بازیکنان پرسپولیس هیچ طلبی ندارند
وی در ادامه به زمان تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس برای فصل آینده اشاره کرد و گفت: بعد از بازی با پدیده در خصوص تمدید قرارداد ها صحبت خواهم کرد اما مشکل خاصی در این باره وجود ندارد.
سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه گفته می شود بازیکنان خواهان پرداخت طلب های خود شده اند نیز اظهار کرد: طلب بازیکنان از فصل قبل و این فصل پرداخت شده و هیچ مشکلی از این جهت وجود ندارد.

** پیشنهاد سپاهان به مسلمان نجومی بود
گرشاسبی در رابطه با پیشنهاد باشگاه سپاهان به محسن مسلمان هم گفت: مسلمان در گفت و گویی که داشته کاملا در خصوص این پیشنهاد و مبلغ آن صحبت کرده است و فکر می کنم در شرایط حساس پرسپولیس به عنوان نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا اینگونه مذاکرات آن هم با پیشنهاد نجومی شایسته نیست.

نظرات بینندگان