arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۰۲۱۷۳
تاریخ انتشار: ۴۵ : ۱۰ - ۱۸ فروردين ۱۳۹۷

گواردیولا: با مورینیو رقابت ندارم / سیتی آماده قهرمانی در اروپا نیست

پپ گواردیولا پیش از داربی منچسترسیتی در صحبت‌هایی اعلام کرد رقابتی با ژوزه مورینیو ندارد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

گواردیولا: با مورینیو رقابت ندارم/ سیتی آماده قهرمانی در اروپا نیست

به نقل از ساکرنت، منچسترسیتی باید در بازی برگشت لیگ امشب (شنبه) برابر منچستریونایتد قرار گیرد. اگر این بازی با برتری منچسترسیتی به پایان برسد، این تیم قهرمانی خودش را در لیگ برتر قطعی می‌کند.

پپ گواردیولا پیش از این بازی درباره تقابل با ژوزه مورینیو گفت‌: رقابت من با ژوزه مورینیو برای رسانه‌ها و روزنامه‌نگاران است. من هیچ وقت مورینیو را شکست ندادم. مورینیو هم هیچ وقت من را شکست نداده است بلکه تیم‌های ما بودند که یکدیگر را شکست دادند. من رقابتی با ژوزه مورینیو ندارم. برخی از اوقات تیم من پیروز مسابقه و بعضی وقت‌ها نیز تیم او پیروز میدان می‌شود.

سرمربی منچسترسیتی که در لیگ برتر فصل فوق‌العاده‌ای را سپری کرده است، در ادامه‌ صحبت‌های خود به انتقاد از رایولا، مدیر برنامه‌های پل پوگبا، ایبراهیموویچ و لوکاکو پرداخت و گفت‌: او به من گفته که بزدل و ترسو هستم. به همین خاطر بهتر است جواب او را ندهم چون آدم‌های بزدل و ترسو جواب نمی‌دهند. من هیچ وقت با او صحبت نکرده‌ام و نمی‌دانم که او چطور آن قدر فکر می‌کند که من آدم بدی هستم. شاید ایبراهیموویچ به او چیزی گفته است ولی چرا او در ژانویه به من پیشنهاد داد که پوگبا و مخیتاریان را بخرم. او باید از بازیکنانش مراقبت کند. مقایسه کردن من با سگ خوب نیست. او باید به سگ‌ها احترام بگذارد.

سرمربی ‌اسپانیایی منچسترسیتی در پایان صحبت‌های خود اضافه کرد: منچسترسیتی در حال‌ حاضر آماده قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا نیست. من فکر می‌کنم که پیشرفت‌هایی در تیم ما ایجاد شده ولی الان آماده قهرمانی نیستیم. هر چند هنوز در لیگ قهرمانان اروپا قرار داریم. ما یک فصل رویایی داشته‌ایم و ۱۸ برد پیاپی در لیگ داشتیم که بعید می‌دانم تکرار شود.

نظرات بینندگان