arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۰۲۲۶۶
تاریخ انتشار: ۰۹ : ۲۰ - ۱۸ فروردين ۱۳۹۷

درخشان: قدرتمند ترین پرسپولیس سالیان اخیر را شاهد بودیم

«حمید درخشان» سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: پرسپولیس در لیگ هفدهم نمایش بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشت و بی تردید این یکی از قویترین پرسپولیس های سالیان اخیر بود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

درخشان در خصوص قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ هفدهم، گفت: پرسپولیس لیگ بسیار خوبی را پشت سر گذاشت و از همه می خواهم به افت این تیم در هفته های اخیر توجه نکنند. بی تردید این بهترین پرسپولیس چند سال اخیر بود و باید به «برانکو ایوانکوویچ» سرمربی تیم و تمامی کسانی که در این قهرمان نقش داشتند، تبریک بگویم. 


وی ادامه داد: فراز و نشیب های اخیر پرسپولیس کاملا طبیعی بود، زیرا این تیم در کنار لیگ برتر درگیر لیگ قهرمانان آسیا هم بود و حضور در این رقابت ها فشار زیادی به پرسپولیس وارد کرد. 


سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس خطاب به بازیکنان این تیم، گفت: از تمام بازیکنان می خواهم از امروز به بعد تمرکز خود را روی لیگ قهرمانان و موفقیت در این مسابقات بگذارند.


وی تصریح کرد: پرسپولیس توانایی قهرمانی در آسیا را دارد و بازیکنان فقط با حرفه ای تر کردن نگاه خود می توانند بار دیگر دل هواداران را شاد کنند.
درخشان اظهار کرد: قهرمان نشدن پرسپولیس در پایان سال 96 استرس زیادی به بازیکنان این تیم وارد کرده بود و این مساله در دیدار مقابل سایپا و نسف قارشی به خوبی دیده شد. 


وی در رابطه با بزرگترین ویژگی پرسپولیس در لیگ هفدهم، گفت: همبستگی بزرگترین ویژگی بازیکنان، کادرفنی و مدیریت پرسپولیس در این فصل بود.


سرمربی سابق پرسپولیس در خصوص انتقادات اخیر از برانکو، اظهار کرد: انتقاد از برانکو منطقی نیست و در هیچ کجای دنیا از سرمربی تیم قهرمان انتقاد نمی شود.


وی در پایان تاکید کرد: امیدوارم مشکل جذب بازیکن پرسپولیس در فصل آینده برطرف شود، زیرا در غیر این صورت این تیم در لیگ قهرمانان آسیا و حتی لیگ برتر با مشکل روبه رو خواهد شد

 

منبع: ایرنا
نظرات بینندگان