کد خبر: ۴۰۲۳۶۲
تاریخ انتشار: ۳۳ : ۱۲ - ۱۹ فروردين ۱۳۹۷

اطلاعیه هواشناسی درباره رگبار و وزش باد در نقاط مختلف کشور

سازمان هواشناسی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «امروز (۱۹ فروردین) رشد ابر همراه با رگبار موقت باران و رعد و برق و وزش باد در استان‌های جنوب کردستان، کرمانشاه، شرق ایلام، شمال لرستان، جنوب کهگیلویه و بویراحمد، غرب فارس، اصفهان، غرب یزد، نیمه شمالی کرمان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، شمال سیستان و بلوچستان و ارتفاعات شرقی البرز در استان‌های تهران و سمنان رخ خواهد داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه‌ای رگبار موقت باران، رعد و برق،وزش باد و خیزش گرد و خاک را در نقاط مختلف کشور پیش‌بینی کرد.

به گزارش انتخاب؛ سازمان هواشناسی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «امروز (۱۹ فروردین) رشد ابر همراه با رگبار موقت باران و رعد و برق و وزش باد در استان‌های جنوب کردستان، کرمانشاه، شرق ایلام، شمال لرستان، جنوب کهگیلویه و بویراحمد، غرب فارس، اصفهان، غرب یزد، نیمه شمالی کرمان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، شمال سیستان و بلوچستان و ارتفاعات شرقی البرز در استان‌های تهران و سمنان رخ خواهد داد.

همچنین فردا (۲۰ فروردین) رشد ابر، همراه با رگبار موقت باران و رعد و برق و وزش باد در استان‌های جنوب و غرب کرمانشاه، شمال لرستان، اصفهان، جنوب یزد، کرمان، خراسان جنوبی، شمال سیستان و بلوچستان، ارتفاعات شرقی سمنان پیش‌بینی می‌شود.

افزون براین، در سه‌شنبه (۲۱ فروردین) رشد ابر همراه با رگبار موقت باران و رعد و برق و وزش باد شدید لحظه‌ای در ارتفاعات کرمان و برخی نقاط استان سیستان و بلوچستان رخ خواهد داد.

لازم به ذکر است که در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه وزش باد نسبتا شدید در برخی نقاط شرق کشور رخ خواهد داد که سبب خیزش گرد و خاک در این مناطق می‌شود.»

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان