arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۰۲۴۸۱
تاریخ انتشار: ۴۱ : ۰۱ - ۲۰ فروردين ۱۳۹۷

معمای ناپدید شدن ٦ دخترعمو و پسرعموی خردسال

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

گفته می‌شود که آنها را آخرین بار در پارک همان حوالی دیده‌اند، اما دیگر اثری از آنها نیست. ٦ کودک ٤ تا ١٢ ساله‌ای که حالا والدین‌شان چشم انتظار بازگشت آنها هستند.


به گزارش شهروند، هفت روز گذشته؛ درست یک روز پیش از سیزده‌به‌در بود که ٦ دختر و پسر خردسال از محل زندگی‌شان در گرمسار راهی تهران شدند. آخرین بار ساعت یک‌وسی دقیقه بامداد سیزده فروردین در افسریه تهران از تاکسی پیاده شدند.


قصد داشتند به خانه عموی خود بروند، اما در راه به سرنوشتی مرموز دچار شدند؛ سرنوشتی که هنوز هم هیچ آثاری از این ٦ کودک به جای نگذاشته؛ محمد، موسی، سمیه، سیده، ریحانه و سمیره همگی از اعضای یک فامیل بودند که با هم راهی تهران شدند، حتی هیچ خبری از سرنوشت‌شان در دست نیست، تنها چیزی که مشخص است این‌که آنها با ٢٢‌هزار تومان سوار تاکسی شده و در افسریه تهران از تاکسی پیاده شدند.


گفته می‌شود که آنها را آخرین بار در پارک همان حوالی دیده‌اند، اما دیگر اثری از آنها نیست. ٦ کودک ٤ تا ١٢ ساله‌ای که حالا والدین‌شان چشم انتظار بازگشت آنها هستند.


پدر سمیره و سیده درباره جزییات ناپدیدشدن کودکان‌شان به خبرنگار«شهروند» چنین گفت: «سمیره ٨ساله است و سیده ٤ساله. آنها به همراه ٤ پسرعمو و دخترعموی‌شان راهی تهران شدند. ما اصلا خبر نداشتیم که می‌خواستند به تهران بروند.


روز دوازدهم فروردین بود که متوجه ناپدیدشدن ٢ دخترم شدم و بعد از صحبت با برادرم متوجه شدم که ٤ فرزند او یعنی موسی، محمد، سمیه و ریحانه هم ناپدید شده‌اند.


قرار بود با هم به پارک بروند، اما ناپدید شده بودند. جست‌وجوها را ادامه دادیم تا این‌که درنهایت متوجه شدیم آنها سوار یک تاکسی شده و به تهران رفته‌اند. راننده تاکسی می‌گوید آنها را در افسریه تهران پیاده کرده و دیگر از فرزندان ما خبری ندارد.


ما متوجه شدیم که فرزندان‌مان قصد داشته‌اند به خانه یکی دیگر از برادرهایم که در تهران است، بروند، اما نمی‌دانیم چه شد که تصمیم گرفتند به تهران بروند. تنها چیزی که مشخص است این‌که آنها با ٢٢‌هزار تومان راهی تهران شده‌اند. روز پیش از این حادثه مادر محمد به او ١٠‌هزار تومان داده بود و بقیه پولش از پس‌اندازش بوده است.


راننده خودرو در تحقیقات پلیسی ادعا کرد که با پرداخت ٢٢‌هزارو٥٠٠ تومان آنها را به منطقه افسریه رسانده و همگی در میدان آقا نور از خودرو پیاده شد‌‌ه‌اند و دیگر اطلاعی از آنها ندارد. ٧روز گذشته و ما در انتظار بازگشت فرزندان‌مان هستیم.»

نظرات بینندگان