کد خبر: ۴۰۲۸۴۸
تاریخ انتشار: ۱۸ : ۱۲ - ۲۲ فروردين ۱۳۹۷

السد با آمادگی کامل برابر پرسپولیس/ قطری‌ها بدون مصدوم و محروم

در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی از السد پذیرایی خواهد کرد. این دیدار جنگ صدرنشینی است. السد با 12 امتیاز در صدر جدول رده‌بندی جای دارد، این‌ در حالی است که پرسپولیس 10 امتیازی است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

السد قطر در بهترین حالت خود به مصاف تیم فوتبال پرسپولیس در آزادی خواهد رفت.

به گزارش انتخاب به نقل از الشرق، در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی از السد پذیرایی خواهد کرد. این دیدار جنگ صدرنشینی است. السد با 12 امتیاز در صدر جدول رده‌بندی جای دارد، این‌ در حالی است که پرسپولیس 10 امتیازی است.

پرسپولیس با توجه به این که میزبان است به دنبال کسب سه امتیاز است و در صورت پیروزی به عنوان تیم نخست به دور بعد راه پیدا خواهد کرد. این‌ در حالی است که تیم قطری با یک تساوی هم صدرنشین خواهد بود.

روزنامه الشرق از آمادگی کامل السد برای دیدار حساس برابر پرسپولیس سخن به میان آورد و تاکید کرد که تیم قطری در این دیدار حساس نه بازیکن مصدوم دارد و نه محروم. الشرق نوشت: السد در بهترین حالت خود به مصاف پرسپولیس می‌رود. این تیم نه بازیکن مصدوم دارد و نه محروم تا جایی که بعد از مدت‌ها فریرا تیم کامل خود را در اختیار دارد و رقابت بین بازیکنان برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی سخت شده است.

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان