کد خبر: ۴۰۳۳۴۶
تاریخ انتشار: ۳۸ : ۱۸ - ۲۵ فروردين ۱۳۹۷

بلوار اصلی کیش به نام آیت الله هاشمی نامگذاری شد +تصویر

در آیینی با حضور محسن هاشمی رفسنجاني، رییس شورای اسلامی شهر تهران،بلوار اصلی جزیره زیبای کیش به بلوار آیت الله هاشمی رفسنجانی نامگذاری شد. در این مراسم که امروز شنبه 25 فروردین، همزمان با مبعث نبی مکرم اسلام برگزار شد، فرزند آیت الله هاشمی از لوح مزین به نام پدر منصوب در ابتدای این بلوار رونمایی کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

بلوار اصلی کیش به نام آیت الله هاشمی نامگذاری شد

با هدف تجلیل از خدمات مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی با مصوبه شورای شهر و موافقت سازمان منطقه آزاد کیش، بلواری به نام این شخصیت بزرگ در جزیره کیش نام گذاری شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در مراسمی که شامگاه جمعه 24 فروردین و هم زمان با عید سعید مبعث با حضور محسن هاشمی رفسنجانی رییس شورای شهر تهران، دکتر انصاری لاری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، حجت الاسلام و المسلمین رستگاری مشاور مذهبی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، اعضای شورای شهر جزیره کیش و جمعی از مسئولان دولتی و بخش خصوصی برگزار شد از تابلوی نامگذاری بلوار حد فاصل میدان امام خمینی تا میدان صدف به نام مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی رو نمایی کردند.

نام گذاری این بلوار با هدف تجلیل از خدمات مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در توسعه و پیشرفت جزیره کیش، پس از مصوبه شورای شهر و با موافقت سازمان منطقه آزاد کیش اجرایی شد.

گفتنی است بلوار آیت الله هاشمی رفسنجانی به طول بیش از 2 کیلومتر یکی از زیباترین بلوارهای جزیره کیش است.

بلوار اصلی کیش به نام آیت الله هاشمی نامگذاری شد

بلوار اصلی کیش به نام آیت الله هاشمی نامگذاری شد

نظرات بینندگان