کد خبر: ۴۰۳۴۰۷
تاریخ انتشار: ۴۳ : ۱۰ - ۲۶ فروردين ۱۳۹۷

هشدار نسبت به حضور گسترده امدادخودروهای متفرقه سایپا

طبق گزارشات و همان گونه که در شبکه های اجتماعی نیز دیده شده در بعضی از جاده‌ها و پیچ‌های خطرناک برخی از این امدادگرنماها با دستکاری سطح جاده سبب می شوند تا خودروهای عبوری دچار لغزش و سانحه شده، تا پس از آن نسبت به حمل این خودروها و دریافت وجه اقدام کنند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مدیر عامل امدادخودروسایپا ضمن قدردانی از زحمت تلاشگران عرصه خدمات امدادی گروه سایپا، نسبت به حضور رو به افزایش امدادخودروهای متفرقه هشدار داد.

به گزارش سایپا نیوز؛ بهزاد پناهی، امدادخودروهای متفرقه را بلای جان مردم دانست و اظهار کرد: در حوزه خدمات امدادی سودجویانی هستند که تنها به فکر منافع خود بوده و زحمات امداد خودروهای رسمی را خدشه‌دار می‌کنند، بر همین اساس از هموطنان خواهشمندیم با دقت نظر خود مانع فعالیت این سودجویان شوند.

پناهی گفت: طبق گزارشات و همان گونه که در شبکه های اجتماعی نیز دیده شده در بعضی از جاده‌ها و پیچ‌های خطرناک برخی از این امدادگرنماها با دستکاری سطح جاده سبب می شوند تا خودروهای عبوری دچار لغزش و سانحه شده، تا پس از آن نسبت به حمل این خودروها و دریافت وجه اقدام کنند.

به گفته وی در برخی موارد امدادگران متفرقه با تهدید و حمله با سلاح سرد به امدادرسانان مجاز باعث زخمی شدن آنها شده اند و بدین ترتیب در جاده ها و مسیرهای مواصلاتی کشور به منظور جلوگیری از فعالیت امدادگران رسمی و حضور انحصاری در برخی محورها، ایجاد رعب و وحشت می کنند.

مدیرعامل امدادخودرو سایپا ضمن اعلام اینکه خرید بسته های خدمت گروه سایپا اختیاری است، ادامه داد: علاوه بر این اتفاقات و همان گونه که بارها هشدار داده ایم سودجویان دیگری هم وجود دارند که به شهروندان امداد جعلی می‌فروشند؛ این افراد به اسم امداد خودروهای رسمی با شهروندان تماس گرفته و با فریب های مختلف از آنها درخواست وجه می‌کنند، درحالی که هیچ ارتباطی با امداد خودروهای رسمی ندارند.

پناهی اظهار کرد: در بسیاری از موارد مشاهده شده است که امدادخودروهای متفرقه پس از حمل خودروها به شیوه نادرست و غیر اصولی آنها را به تعمیرگاه های ناشناس و متفرقه معرفی می کنند که اغلب نارضایتی گسترده مشتریان محترم را در پی داشته است.

طرح خدمات و امداد نوروزی گروه سایپا، از 24 اسفند ماه سال گذشته شروع و تا 17 فروردین ماه 97 ادامه داشت و در این طرح 744 واحد امدادی در قالب 57 پایگاه شبانه‌روزی و 363 پایگاه روزانه به ارائه خدمات امدادی در سطح محورها و معابر درون شهری و برون شهری سراسر کشور پرداختند و 460 نمایندگی مجاز کشیک نیز به منظور ارائه خدمات درون تعمیرگاهی در محل نمایندگی‌های مجاز حضوری فعال داشتند.

امدادخودروسایپا با شماره تماس شبانه روزی 096550 در سراسر ایران اسلامی آماده پاسخگویی به هموطنان است.