کد خبر: ۴۰۳۴۵۷
تاریخ انتشار: ۰۵ : ۱۳ - ۲۶ فروردين ۱۳۹۷

جاده "هراز" باز است

طبق اعلام وزارت راه و شهرسازی ماشین‌های راهداری و خودروهای نمک‌پاش در محور هراز فعال هستند و هرچند بارندگی هنوز ادامه دارد، اما خودروها امکان تردد در این مسیر را دارند و مشکل خاصی در این زمینه گزارش نشده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: در حال حاضر مشکلی برای تردد در محور هراز وجود ندارد.

به گزارش انتخاب؛ پس از بارندگی‌های نسبتا سنگین شب گذشته و صبح امروز در محور هراز در حال حاضر این محور با ترددی روان همراه است و مشکلی برای جابجایی خودروها در این مسیر وجود ندارد.

طبق اعلام وزارت راه و شهرسازی ماشین‌های راهداری و خودروهای نمک‌پاش در این جاده فعال هستند و هرچند بارندگی هنوز ادامه دارد، اما خودروها امکان تردد در این مسیر را دارند و مشکل خاصی در این زمینه گزارش نشده است.

در کنار این جاده دیگر محورهای اصلی کشور نیز دارای تردد هستند و با وجود آنکه در بسیاری از مناطق کشور بارندگی ادامه دارد، اما همچنان خبری از مسدود شدن جاده‌ها به دلیل بارندگی‌های شب گذشته و صبح امروز مخابره نشده است.

طبق پیش‌بینی سازمان هواشناسی بارندگی در بسیاری از مناطق کشور ادامه خواهد داشت و این موضوع کاهش دمای هوا و احتمال لغزندگی برخی از جاده‌ها منجر خواهد شد.

اطلاعات ارائه شده در مرکز مدیریت راه‌ها نشان می‌دهد که با وجود بارندگی نسبتا سنگین در حال حاضر تردد در هیچ یک از راه‌های کشور متوقف نشده و در صورت تغییر در این فرآیند اطلاعات لازم در این زمینه ارائه خواهد شد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: جاده هراز
نظرات بینندگان