کد خبر: ۴۰۳۴۵۹
تاریخ انتشار: ۲۷ : ۱۳ - ۲۶ فروردين ۱۳۹۷
در سال حمایت از کالای ایرانی اتفاق افتاد:

برند ایرانی پاکشو، برنده جشنواره بین‌المللی نیویورک

کورپوریت ویدئوی شرکت پاکشو که در سال 2017 با کارگردانی پژمان فخاریان و همکاری فریلنسرهای ایرانی و بین‌المللی تولید شده است و توانست برای اولین بار در تاریخ تبلیغات ایران، در فستیوال نیویورک New York Festivals World’s Best TV & Film شرکت کند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

برند ایرانی پاکشو، برنده جشنواره بین‌المللی نیویورک

برای اولین بار در تاریخ تبلیغات ایران یک شرکت ایرانی توانست با تولید یک ویدیو شرکتی (کورپوریت ویدیو) در یک جشنواره بین‌المللی مطرح و در رقابت با سایر برندهای جهانی، جوایز ویژه‌ای کسب کند.

شرکت پاکشو در بخش فیلم‌های تبلیغاتی جشنواره بین‌المللی نیویورک که در 21 فروردین ماه 1397 مراسم پایانی آن برگزار شد، با کورپوریت ویدئوی خود با عنوان «داستان شما، داستان ماست» (Your Story is our Story) توانست جوایز تندیس نقره‌ای و برنزی این جشنواره را در بخش‌های روابط عمومی و بهترین متن کسب کند.

کورپوریت ویدئوی شرکت پاکشو که در سال 2017 با کارگردانی پژمان فخاریان و همکاری فریلنسرهای ایرانی و بین‌المللی تولید شده است و توانست برای اولین بار در تاریخ تبلیغات ایران، در فستیوال نیویورک New York Festivals World’s Best TV & Film شرکت کند و در دو بخش در بین 70 فیلم تبلیغاتی در میان بزرگان صنعت از 50 کشور دنیا موفق به دریافت جایزه جشنواره شود. رقبای این ویدئو شرکت‌های بزرگی چون بریتیش پترولیوم، بنتلی موتورز، بریجستون و لیگ حرفه‌ای فوتبال انگلیس بودند.

دکتر امید روستا مدیر تبلیغات شرکت پاکشو با اشاره به این که این اتفاق نه تنها برای پاکشو بلکه برای تمام صنعت ایران بسیار مهم است، گفت: «تا به امروز هیچ محتوای تبلیغاتی از شرکت‌های ایرانی در عرصه‌های جهانی حاضر نشده بود و نتیجه‌ای که از اولین حضور حاصل شده است نه‌ فقط برای گروه پاکشو بلکه برای تمامی صنعت و تولید در ایران بسیار ارزشمند است. تجربه حاصل از آن می‌تواند صنعت ایران را در عرصه جهانی دستخوش تغییرات مثبتی سازد.»

وی درخصوص اهمیت تولید محتوای خوب در سطح بین‌المللی می‌گوید: «ارائه محتوایی از برندهای ایرانی که بتواند در عرصه‌های جهانی نماینده شایسته‌ای از کشورمان باشد، یکی از مواردی است که برای رشد صنعت ایران کمتر به آن توجه شده است و تولید اینگونه محتوای با کیفیت از برندهای ایرانی می‌تواند نام ایران را در جهان مطرح کند.»

پژمان فخاریان، کارگردان این ویدیوی تبلیغاتی در زمینه روند ساخت این کورپوریت ویدئو می‌گوید: « براساس استراتژی شرکت پاکشو، پس از توافق برای انجام این پروژه، پیش نویسی را برای این ویدئو تهیه و با توجه آن، سوفیا دی فِی که یکی از متخصصین تهیه فیلم‌های شرکتی در دنیا است را به عنوان نویسنده فیلمنامه انتخاب کردیم و با توجه به این که او در زمینه ساخت کورپوریت ویدئوهای برندهای مختلف فعالیت کرده بود و با خاورمیانه و ایران آشنایی خوبی داشت، توانست فیلمنامه جذابی را برای ساخت این ویدئو تهیه کند.»

گفتنی است فستیوال بین المللی فیلم نیویورک هر ساله برگزار می‌شود و طی چند سال اخیر توانسته جایگاه معتبری در بین رویدادهای فیلم جهان پیدا کند. این فستیوال شامل بخش‌های متنوعی مانند فیلم های مستند تبلیغاتی، فیلم های تصویر سازمانی و فیلم های اطلاع رسانی درون سازمانی است.

برند ایرانی پاکشو، برنده جشنواره بین‌المللی نیویورک

برند ایرانی پاکشو، برنده جشنواره بین‌المللی نیویورک

برند ایرانی پاکشو، برنده جشنواره بین‌المللی نیویورک

برند ایرانی پاکشو، برنده جشنواره بین‌المللی نیویورک

برند ایرانی پاکشو، برنده جشنواره بین‌المللی نیویورک