arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۰۳۵۰۷
تاریخ انتشار: ۴۱ : ۱۷ - ۲۶ فروردين ۱۳۹۷

وزیر صنعت: سازمان ملی استاندارد چراغ راه ماست

بعضی از مشکلات موجود ناشی از پراکندگی، تعدد مراکز تصمیم گیری و موازی کاری هاست. در صورتی که باید تصمیم گیری ها متمرکز شود و همه به نظر کارشناسی سازمان ملی استاندارد احترام بگذارند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

وزیر صنعت: سازمان ملی استاندارد چراغ راه ماست

صبح امروز، رئیس سازمان ملی استاندارد ایران و هیأت همراه با حضور در وزارت صنعت، معدن و تجارت با محمد شریعتمداری دیدار و گفت و گو کردند.

نيره پيروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران در این دیدار با تبریک سال جدید و اعیاد ماه رجب ، از وزیر صنعت، معدن و تجارت و همکارانشان برای همکاری نزدیک و حمایت های مداوم در مسیر توسعه استاندارد قدردانی کرد.

محمد شریعتمداری نیز در این دیدار گفت: سازمان ملی استاندارد چراغ راه ماست و می تواند موجب اعتلای صنعت شود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: من به عنوان وزیر صنعت همواره به استاندارد اعتقاد دارم به ویژه زمانیکه پای ایمنی و سلامت مردم در میان باشد.

وی با اشاره به تعدد و پراکندگی نهادهای تصميم گيري گفت: بعضی از مشکلات موجود ناشی از پراکندگی، تعدد مراکز تصمیم گیری و موازی کاری هاست. در صورتی که باید تصمیم گیری ها متمرکز شود و همه به نظر کارشناسی سازمان ملی استاندارد احترام بگذارند.

شریعتمداری درباره استانداردهای خودرویی گفت: موضوع استانداردهاي خودرویی از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا بطور مستقیم با جان مردم سرو کار دارد و باید استانداردهای آن اجرایی شود.

بر اساس این گزارش؛ در این نشست درخصوص برخی موضوعات فی مابین گفت و گو و مقرر شد نشست های مشترکی با حضور نمایندگان این وزارتخانه و سازمان استاندارد تشکیل و موضوعات مرتبط با استاندارد را براساس اولویت بررسی و نسبت به رفع موانع موجود اقدام کنند.