arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۰۳۶۱۹
تاریخ انتشار: ۲۰ : ۱۳ - ۲۷ فروردين ۱۳۹۷

باران و برف فردا هم مهمان البرزی‌هاست/ آماده باش 200 راهدار تا آخر هفته

مدیرکل هواشناسی البرز گفت: فردا بارش برف در دیزین و طالقان ادامه دارد ولی در سایر شهرستان‌ها شاهد بارش باران خواهیم بود. سپس به تدریج شاهد وزش باد و به تبع آن کاهش تراکم ابرها خواهیم بود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

مدیرکل هواشناسی البرز گفت: بارش برف در اکثر مناطق استان عصر امروز دوشنبه 27 فروردین به پایان می‌رسد.

به گزارش انتخاب؛ منصور رحمانیان اظهار کرد: طبق پیش بینی‌های انجام شده در مناطق مرتفع استان فردا نیز بارش برف ادامه خواهد داشت.

وی افزود: فردا بارش برف در دیزین و طالقان ادامه دارد ولی در سایر شهرستان‌ها شاهد بارش باران خواهیم بود. سپس به تدریج شاهد وزش باد و به تبع آن کاهش تراکم ابرها خواهیم بود.

مدیرکل هواشناسی البرز گفت: فردا بیشینه دما در گرم ترین نقطه استان (اشتهارد ) به 15 درجه بالای صفر و کمینه آن در سردترین نقطه استان (طالقان ) به سه درجه زیر صفر می‌رسد.

مدیر راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: 200 راهدار در قالب 20 اکیپ در راه‌های استان مستقر هستند.

عباس صفری در گفت وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: نیروهای راهداری استان از چند روز پیش به واسطه اطلاع رسانی هواشناسی و ستاد بحران استان برای مواجه با جبهه بارشی که از دیروز وارد استان شده در حالت آماده باش قرار دارند.

وی ادامه داد: راهداری استان از اوایل هفته دستگاه‌های نمک پاش را مجددا آماده و دپوهای نمک و شن و ماسه‌های خود را پر کرده است. بارش برف در البرز شامگاه گذشته از طالقان آغاز و در نهایت با تحت تاثیر قرار دادن کل استان به اشتهارد رسید.

وی توضیح داد: در حال حاضر 200 نیروی راهدار در قالب 20 اکیپ با در اختیار داشتن 135 دستگاه سنگین، نیمه سنگین و سبک در راه‌های استان مستقر هستند و به مردم خدمات رسانی می‌کنند. در حال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مواصلاتی استان به صورت عادی در جریان است و مشکلی وجود ندارد.

صفری توضیح داد: برای جلوگیری از بروز هر گونه مشکل نیروهای راهداری استان تا آخر هفته در حالت آماده باش قرار دارند تا در صورت لزوم بهترین خدمات را به مردم ارائه دهند. از رانندگان تقاضا می‌شود برای تردد از محورهای کوهستانی استان حتما لوازم و وسایل زمستانی را به همراه داشته باشند و با رعایت کامل قانون رانندگی کنند تا شاهد وقوع حادثه نباشیم.

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان