کد خبر: ۴۰۳۸۶۵
تاریخ انتشار: ۵۸ : ۲۰ - ۲۸ فروردين ۱۳۹۷

لیگ قهرمانان آسیا؛ الجزیره امارات، حریف پرسپولیس شد

تیم فوتبال الجزیره امارات سه شنبه شب در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با قبول شکست 2 بر یک برابر الاهلی عربستان، حریف پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش انتخاب؛ در این دیدار که از گروه A رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و در ورزشگاه «محمد بن زائد» امارات برگزار شد، شاگردان 'هنک تن کیت' هلندی با نتیجه 2 بر یک مغلوب الاهلی صدرنشین این گروه شدند و در مکان دوم جدول رده بندی این گروه باقی ماندند.


«صالح ال امیر» در دقیقه 6 و «مومن ذکریا» در دقیقه 30 این دیدار برای تیم الاهلی گلزنی کردند و برتری تیمشان دراین دیدار را رقم زدند.


'رومارینهو ریکاردو سیلوا' مهاجم برزیلی تیم الجزیره نیز در دقیقه 68 برای این تیم گلزنی کرد که البته این گل نتوانست تغییری درنتیجه این دیدار ایجاد کند.


تیم الاهلی عربستان با کسب هر سه امتیاز این دیدار 14 امتیازی شد و به عنوان تیم نخست این گروه به مرحله بعدی این رقابت ها صعود کرد.


تیم الجزیره امارات نیز با قبول این شکست و هشت امتیاز اندوخته از دیدارهای قبلی، به عنوان تیم دوم به مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها راه یافت و حریف پرسپولیس ایران در این مرحله شد.


شاگردان «برانکو ایوانکوویچ» در تیم پرسپولیس ایران شب گذشته با شکست تیم السد قطر 13 امتیازی شدند و در صدر جدول رده بندی گروه C این رقابت ها جای گرفتند، آنان درمرحله یک هشتم نهایی باید با تیم دوم گروه A یعنی الجزیره امارات دیدار کنند.


برانکو شب گذشته پس از برتری تیمش برابر تیم السد قطر، در نشست مطبوعاتی این دیدار در پاسخ به این سئوال که ترجیح می دهید در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با کدام تیم روبه رو شوید گفت: ترجیح می دهم دراین مرحله با تیم الجزیره که می توانیم با آن در ورزشگاه آزادی بازی کنیم، روبه رو شویم.


دیدارهای رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا هفدهم و هجدهم و دیدارهای برگشت این مرحله بیست و چهارم و بیست و پنجم اردیبهشت ماه برگزار می شود.


تیم پرسپولیس هفدهم اردیبهشت ماه در ورزشگاه محمد بن زائد امارات برابر الجزیره به میدان می رود و بیست و چهارم اردیبهشت ماه در ورزشگاه آزادی میزبان این تیم خواهد بود.

نظرات بینندگان