arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۰۵۸۰
تاریخ انتشار: ۵۸ : ۱۱ - ۱۵ مهر ۱۳۹۰

فرمانده کل سپاه: آمادگي امروز بسيج با گذشته قابل مقايسه نيست

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: آمادگی امروز بسیج به ویژه آمادگی مردمی در قالب سازمان های مختلف آن، با گذشته قابل مقایسه نیست.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: آمادگی امروز بسیج به ویژه آمادگی مردمی در قالب سازمان های مختلف آن، با گذشته قابل مقایسه نیست.

به گزارش انتخاب، سردار سرلشکر جعفری در حاشیه مراسم رژه31هزار بسیجی موتورسوار در دهکده مقاومت در جمع خبرنگاران افزود: حضور در صحنه های مختلف و مقابله با تهدیدات موجب کسب تجربیات ارزنده ای شده است.

 وی اضافه کرد: عزم راسخ بسیجیان در دفاع از کشور مهمترین عامل برای سازماندهی و آموزش آنان است و این انگیزه درونی برای دفاع از انقلاب اسلامی به ویژه در شرایط کنونی، ایمان و باور بیشتری را برای بسیجیان ایجاد کرده است.

 فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: اکنون نتایج و دستاوردهای تلاش ها و زحمات گذشته همه نیروهای انقلابی و بسیجی را شاهد هستیم و تلاش می کنیم که زمینه را برای حضور هرچه بیشتر بسیجیان ایجاد کنیم. سرلشکر جعفری گفت: هر روز که در مسیر دفاع از کشور جلو می رویم؛ تلاش های بسیجیان برای دفاع از کشور افزایش می یابد.

 وی به رژه31هزار بسیجی موتورسوار در قالب گردان های امام علی(ع) اشاره و اضافه کرد: این گردان ها برای مقابله با هرگونه تهدید دشمنان آمادگی کامل دارند.
نظرات بینندگان