arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۰۷۰۱
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۵۵ : ۱۴ - ۱۶ مهر ۱۳۹۰

رکورد تازه قیمت تخم مرغ

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مدیرعامل اتحادیه مرغداران میهن با اشاره به اینکه فروش یک شانه تخم مرغ به قیمت 9 هزار تومان در سوپرمارکت‌ها کلاهبرداری است، گفت: مردم تخم مرغ مورد نیاز خود را از میادین میوه و تره بار خریداری کنند. هدایت اصغری درباره فروش تخم مرغ به قیمت 9000 تومان در برخی سوپرمارکت ها گفت: مسئول این افزایش قیمت ما نیستیم؛ تخم مرغی که از درب مرغداری عرضه می شود قیمتی به مراتب پائین تر از 9 هزار تومان دارد.
 
به گزار مهر وی در رابطه با اینکه شانه تخم مرغ های درشت با قیمت 9 هزار تومان فروخته می شود، گفت: این کلاهبرداری است؛ نباید چنین اقداماتی را انجام دهند. مدیرعامل اتحادیه مرغداران میهن تاکید کرد: تخم مرغ های درشت و ریز زمانی که از درب مرغداری عرضه می شوند قیمت یکسانی دارند. هفته گذشته متوسط 700 تومان در هر کیلو تخم مرغ کاهش قیمت داشته ایم.

 
وی وزارت بازرگانی را مسئول تنظیم بازار و قیمت دانست و گفت: وزارت جهاد کشاورزی مسئول تولید است اما در این زمینه باید از مسئولان وزارت بازرگانی بپرسید چرا این تفاوت قیمت وجود دارد.
 
اصغری با اعلام اینکه عرضه تخم مرغ در درب مرغداری هر کیلوگرم 700 تومان کاهش قیمت داشته است، درباره وضعیت قیمت تخم مرغ در میادین میوه و تره بار افزود: قیمت هر شانه تخم مرغ در میادین میوه و تره بار 5هزار و 100 تومان فروخته می شود؛ با توجه به این که 30 درصد از نیاز مردم از میادین تأمین می شود ازاین میادین تخم مرغ مورد نیاز خود را تأمین کنند.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
آدم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۶
0
0
چرا اينقد همه چيز به هم ريخته؟ به كجا داريم ميريم؟ مقصر كيه؟ كي بايد جواب بده؟
يكي ميگه در خونه ما جنس ارزونه
يكي ميگه درب مرغداري اين قيمتيه
يكي ديگه هم ميگه وايستا مرغ تخم كنه همونجا سريع بردار تا قيمت روش نخورده
كسي هم كه نيست نظارت كنه خدا را شكر
جباري
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۷
0
0
نكنه باز هم توي محله شما قيمت به مراتب ارزان تر است.
نظرات بینندگان