arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۰۸۴۰
تاریخ انتشار: ۰۹ : ۱۸ - ۱۷ مهر ۱۳۹۰
عضو جامعه روحانیت مبارز:

۸+۷ معطل کسی نمی​ماند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
حجت الاسلام حسین ابراهیمی گفت: از تمامی گروه​هایی که خودشان را ذیل تابلوی اصولگرایی تعریف کرده​اند، انتظار می​رود که بدون پیش شرط به جمع جبهه متحد بپیوندند.
این عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت​وگو با خبرآنلاین، در واکنش به ان قلت​های جبهه پایداری برای عضویت در 8+7 و حضور در جلسات آنها، اظهار داشت: گروه​های مختلف اصولگرا باید بدانند که 8+7 منتظر کسی نیست و کارهایش را انجام می​دهد و معطل کسی هم نمی​ماند. البته توقع این است که کسانی که در چهارچوب اصولگرایی کار کرده​اند، به این جمیع ملحق شوند.
 
وی با اشاره به اینکه جبهه متحد اصولگرایی در استان​ها هم فعالیت خود را آغاز کرده است، ادامه داد: با وجودیکه 8+7 بنا ندارد الی الابد منتظر گروه​های مختلف بماند، اما تمایل به ائتلاف بین تمامی اصولگرایان دارد. این هم از بزرگواری آقایان است که مدام از انها دعوت می کنند، در جلسات شرکت کنند.
 
نماینده بیرجند با بیان اینکه تا کنون خبر یاس آوری از جبهه پایداری نشنیده است که در کل مخالف عضویت در 7+8 باشد، ادامه داد: البته آنها شرایطی برای خودشان قائل شده​اند و چک و چانه​هایی می​زنند. ولی امیدواریم که نهایتا هیچ گروه اصولگرایی بیرون از جمع 8+7 نماند.
 
ابراهیمی در پاسخ به اینکه چرا برخی اعضای منتخب رئیس جمهور که بعدها با تایید آیت​الله مهدوی​کنی و آیت​الله یزدی در جمع 8+7 قرار گرفتند ام عضو هیچ گروه و تشکلی نیستند، مخالف حضور نمایندگانی از سوی آقایان قالیباف و لاریجانی هستند که رهبری طیفی را بر عهده دارند، گفت: باید از خود این آقایان سوال کرد که چرا این حرف ها را می​زنند؟ آنها همه حرفشان روی نمایندگان آقایان قالیباف و لاریجانی است. در حالیکه آقای قالیباف در تهران نیرو دارد و می تواند کمک کند و آقای لاریجانی هم به عنوان رئیس فراکسیون اصولگرایی در 8+7 نماینده دارد. نمی​شود که نمایندگان اصولگرای مجلس در این جمع نماینده​ای نداشته باشند.
نظرات بینندگان