arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۰۸۹۲
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۵۸ : ۱۱ - ۱۸ مهر ۱۳۹۰

استاندارد زیر‌نظر احمدی‌نژاد قرار گرفت

بر اساس مصوبه شورای عالی اداری، سازمان استاندارد مستقل و زیر نظر احمدی نژاد قرار گرفت.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
ایرنا نوشت : بر اساس مصوبه شورای عالی اداری، سازمان استاندارد مستقل و زیر نظر احمدی نژاد قرار گرفت.

معاون نوسازی و تحول اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهوری گفت: بر اساس مصوبه شورای عالی اداری، سازمان استاندارد مستقل شد و از این پس به طور مستقیم زیر نظر رئیس جمهوری اداره می شود.

احمد بزرگیان افزود: بر اساس این مصوبه مسئولیت های جدیدی نیز به وظایف قبلی سازمان استاندارد اضافه شده كه تعیین استاندارد برای غذا و محصولات حلال از جمله این وظایف است .

وی با اشاره به تقاضای زیادی كه از سوی مسلمان مقیم اروپا برای استفاده از محصولات حلال وجود دارد، اظهار داشت: تعیین استاندارد برای محصولات حلال باعث می شود تولیدات كشور به بازارهای جهانی و كشورهای اروپایی راه پیدا كند.

بزرگیان در مورد وظایف و مسئولیت های سازمان استاندارد ، نظارت بر استاندارد بودن محصولات تولید داخل و كالاهای وارداتی را از وظایف اصلی این سازمان برشمرد.

معاون نوسازی و تحول اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهوری ، اظهار امیدواری كرد كه استقلال سازمان استاندارد منجر به تقویت و قوی تر شدن این سازمان شود .

بزرگیان در مورد شرایط قبلی سازمان استاندارد گفت: سازمان استاندارد پیش از این به نوعی زیر مجموعه وزارت صنایع و معادن محسوب می شود و رئیس آن پس از معرفی از سوی وزیر صنایع و معادن با حكم رئیس جمهوری منصوب می شد.

به گفته ی وی شرایط قبلی موجب ایجاد تنش هایی میان سازمان استاندارد و وزارت صنایع بخصوص در حوزه نظارت بر خودروهای تولید داخل می شد.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۸
0
0
خدا به خیر بگذراند....!
نظرات بینندگان