arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۱۰۲۰
تعداد نظرات: ۶ نظر
تاریخ انتشار: ۵۸ : ۱۰ - ۱۹ مهر ۱۳۹۰

داوود احمدی نژاد: پس از گرفتن منشور کوروش دو قول به سفیر انگلیس دادند/به من گفتند چيزي درباره آن «آقا» نگو

داوود احمدي نژاد نماينده ويژه رئيس جمهور در پدافند غيرعامل گفت: فساد بزرگ بانکي اخير تنها يکي از پرونده هايي است که با دست خط جريان انحرافي دولت اتفاق افتاده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
داوود احمدي نژاد نماينده ويژه رئيس جمهور در پدافند غيرعامل گفت: فساد بزرگ بانکي اخير تنها يکي از پرونده هايي است که با دست خط جريان انحرافي دولت اتفاق افتاده است.

به گزارش انتخاب، داوود احمدي نژاد در همايش «از ادعاي ولايت تا ولايت مداري» که به همت تشکل دانشجويي جامعه اسلامي دانشگاه فردوسي عصر روز گذشته در تالار دانشکده اداري و علوم اقتصاد برگزار شد فساد بانکي اخير را تنها يکي از پرونده هايي برشمرد که با دست خط جريان انحرافي اتفاق افتاده است.

وي با بيان اين که پرونده «فولاد خوزستان» را وي از ماه ها قبل به کميسيون اصل ۹۰ گزارش داده بود ادامه داد: «فقط اين ها که نيست ۱۰برابر اختلاس در ماجراي عذرخواهي ترکيه از ارمنستان و پرداخت غرامت انجام شده است!»

وي افزود: « و اين يک مورد است، در قضيه اي که يک لوح از سفير انگليس گرفتند و درازاي آن ۲ تا قول دادند، يکي اين که آن نکاتي که درباره ايران کاوش شده هبه کنند به آن لوح تا آن کامل شود (مي خواهم) ۱۰۰سال هم نشود»

وي ادامه داد: «ما ۳۲سال در برابر ترکيه طوري رفتار کرديم که تنش بين ما و ترکيه نباشد چون اهم و مهم است، ما گفتيم شيطان بزرگ را بايد تکليفش را روشن کنيم نه اين که با جاي ديگري درگير بشويم. اين ها در واقع آمدند درگير کردند. بعد از اين که گفت ترکيه از ارمنستان عذرخواهي کند، غرامت بدهد نمي دانيد چه شد،چون همين اتفاقي که در اين اختلاس شد ۱۰برابرش آن جا شد که آن را ساکت کنند.»

وي همچنين به تضاد ادعاي ولايت مداري با رفتار و گفتار برخي مسئولان اشاره کرد و گفت: آناني که به دنبال برگزاري جشن نوروز و جشن ۲۵۰۰ساله شاهنشاهي هستند چه سنخيتي با ادعاي ولايت مدارانه دارند؟

به گزارش انتخاب به نقل از خراسان، داوود احمدي نژاد با تاکيد بر اين که شکوفايي و اعتبار برجسته کشور از برکت مکتب اسلام است نه مکتب ايراني افزود: عزت ما از نظام ولايي است نه از مکتب ايراني نماينده ويژه رئيس جمهور در سازمان پدافند غيرعامل در ادامه سخنان خود بذل و بخشش هاي جريان انحرافي، نفي اصالت حجاب، زير سوال بردن ارزش حجاب در نشريه خاتون، عزل و نصب هاي نادرست و همايش ايرانيان مقيم خارج را از ديگر رفتارهاي متضاد با انديشه ولايت مداري برشمرد و تصريح کرد: اين همه افراد فرهيخته و توانمند در کشور داريم چرا به جاي اين که آنها را جذب کنيم به دنبال ايرانيان مقيم خارج هستيم، اگر اين ها به شما و کشورشان دل داشتند که فرار نمي کردند.

داوود احمدي نژاد توجه نکردن به فرمايشات رهبري را آفتي براي نظام دانست و اظهار داشت: مقام معظم رهبري ۳بار تذکر دادند و بعد کتبا و رسما نوشتند. وقتي مي گويند نباشد پس نبايد باشد.

وي در پاسخ به سوال يک دانشجو که پرسيد «ولايت مداري رئيس جمهور را با توجه به جريان انحرافي، برکناري برخي وزرا و اين که گفته اند رابطه من با مقام معظم رهبري رابطه پدر و فرزندي است را چطور ارزيابي مي کنيد» اظهار داشت: «مرز عقيده مهم است نه مرز مادي. امروز کسي در کنار ما قرار گرفته که آيات الهي را اشتباه بيان و تحليل مي کند، خودتان فکر کنيد چه ارتباطي مي تواند وجود داشته باشد، برخي از من مي خواهند اسم ببرم ولي شما با يک اشاره بايد متوجه شويد.»

داوود احمدي نژاد همچنين در پاسخ به سوال ديگري مبني بر سمت و مشاغل وي قبل از دوران رياست جمهوري برادرش توضيح داد:« بعد از انقلاب وارد کميته و سپاه شدم و افتخار مي کنم سردار سپاه هستم. در دولت نهم بعد از اين که ديدم عناصر نامطلوب در دولت نفوذ پيدا کرده اند با وجود اين که نياز مالي نداشتم وارد مجموعه بازرسي شدم اما به من گفتند به اين «آقا» کاري نداشته باش و چيزي نگو ولي من گفتم اخلاقا و شرعا نمي توانم، گفتند پس جايي در بين ما نداري و برو! ولي بعد ديدند بد شد و گفتند برو پدافند الان هم مي گويند چيزي درباره فلاني نگو.»
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱۶
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۹
0
74
جریان انحرافی ، جریان انحرافی ، مگر این کشور قوه قضائیه ندارد اگر گنهکارند خب دستگیر بشوند اگر نیستند چرا اینهمه هیاهو ، خسته شدیم از بس جریان انحرافی شنیدیم ول کنید ترا بخدا
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۹
0
61
هركه اخراج شودافشاگرشود اين دركتاب شفاي بوعلي سينا احتمالانوشته شده...........
پاسخ ها
نستر اداموس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۹
در کتاب قانونش هم درمانش رو نوشته
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۹
جناب نستر جان دارو به اين جماعت افاقه نوكنه
چون حافظ فرموده
علاج كي كنمت آخرالدواء الكي
k-1
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۹
11
21
داود جان کم کم داری دهن ما رو وا می کنی.
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۷:۴۶ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۰
كا -1 ، تو اول برادري ات را ثابت كن بعد ادعاي ميراث كن
نظرات بینندگان