arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۱۳۰۲۱
تاریخ انتشار: ۰۹ : ۱۰ - ۲۰ خرداد ۱۳۹۷

مدافع رئالی مراکش در آستانه بازی با ایران، مصدوم شد

مدافع تاثیر گذار و سرشناس تیم‌ ‌ملی فوتبال مراکش در دیدار دوستانه برابر استونی از ناحیه کتف مصدوم شد و نتوانست به بازی ادامه دهد. اشرف الحکیمی در رئال مادرید بازی می‌کند. تیم‌ ‌ملی فوتبال مراکش توانست در این دیدار دوستانه با نتیجه‌ سه بر یک به پیروزی برسد تا با روحیه بسیار خوبی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را آغاز کند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مدافع تاثیر گذار و سرشناس تیم‌ ‌ملی فوتبال مراکش در دیدار دوستانه برابر استونی از ناحیه کتف مصدوم شد و نتوانست به بازی ادامه دهد.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت عربی کوره، تیم‌ ‌ملی فوتبال مراکش که یکی از حریفان ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است در آخرین دیدار دوستانه خود به مصاف استونی رفت.

تیم‌ ‌ملی فوتبال مراکش توانست در این دیدار دوستانه با نتیجه‌ سه بر یک به پیروزی برسد تا با روحیه بسیار خوبی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را آغاز کند.

خبر بد برای مراکش این که اشرف الحکیمی، مدافع سرشناس این تیم در این دیدار دوستانه مصدوم شد و نتوانست در نیمه دوم به بازی ادامه‌ دهد.

آسیب‌دیدگی این بازیکن از ناحیه کتف است و هنوز زمان دوری او از میادین مشخص نشده است. هر چند برخی رسانه‌ها فاش کرده‌اند که مصدومیتی برای حکیمی اتفاق نیفتاده و سرمربی مراکش برای گمراه کردن حریفان این تیم در جام جهانی این مدافع ارزشمند خود را از زمین خارج کرده است.

اشرف الحکیمی در رئال مادرید بازی می‌کند و از بازیکنان سرشناس و کلیدی تیم‌ ‌ملی فوتبال مراکش است.

تیم‌ ‌ملی فوتبال مراکش در نخستین دیدار خود در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه جمعه به مصاف ایران خواهد رفت.

این تیم سه دیدار دوستانه در روزهای اخیر انجام داد که نتیجه‌ آن دو پیروزی و یک تساوی بود.

نظرات بینندگان