کد خبر: ۴۱۳۴۲۱
تاریخ انتشار: ۰۱ : ۱۱ - ۲۲ خرداد ۱۳۹۷

رئیس شورای شهر: خیابانی به نام مردم در قم نامگذاری شود

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

‌رئیس شورای اسلامی شهر قم با تقدیر از حضور مردم در روز قدس عنوان کرد: در قم خیابانی اصلی به نام مردم نامگذاری شود.

‌به گزارش ‌ایسنا‌، عبدالله جلالی شامگاه دوشنبه در پنجاه و یکمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم در ساختمان شهید باکری با تقدیر از حضور مردم در روز قدس عنوان کرد: ملت ایران همواره این حضور و یکپارچگی را در صحنه‌های مختلف به اثبات رسانده است.

 

رئیس شورای اسلامی شهر قم افزود: امروز دنیا هم باور کرده که اسرائیل غاصب و کودک‌کش است و امیدواریم به زودی شاهد اضمحلال و نابودی این رژیم جعلی باشیم.

وی تصریح کرد: این حضور با ارزش با خدمت رسانی صادقانه توسط مسئولین، مدیران و نمایندگان مردم قابل جبران است، هر چند هنوز حق مطلب را ادا نکرده‌ایم.

جلالی بیان کرد: در طول تاریخ و به ویژه دوران انقلاب اسلامی حضور و حمایت مردمی موجب رشد و توسعه و بالندگی کشور شده است.

وی خاطرنشان کرد: لازم است بیش از گذشته به جایگاه مردمی توسط مسئولان توجه و اهتمام شود در این ارتباط پیشنهاد می‌کنیم در راستای توجه به جایگاه مردمی در قم خیابانی اصلی به نام مردم نامگذاری شود.

رئیس شورای اسلامی شهر قم عنوان کرد: هنوز در شهرهای کشور خیابانی به نام مردم نداریم، از این رو نامگذاری خیابانی در قم به نام مردم می‌تواند از این شهر به دیگر شهرهای کشور توسعه یابد.

وی در مورد پخش مستقیم جلسه نیز اظهار کرد: اگرچه خبرنگاران و اصحاب رسانه تمامی جلسه‌های شورا را پوشش می‌دهند، اما در این طرح فراتر از مطبوعات و رسانه‌ها فضای شفاف سازی برای کسانی که به روزنامه دسترسی ندارند، اهمیت دارد.

نظرات بینندگان