کد خبر: ۴۱۳۴۲۷
تاریخ انتشار: ۲۴ : ۱۱ - ۲۲ خرداد ۱۳۹۷

استقلال با هشت بازیکن جوان قرارداد امضا کرد

باشگاه استقلال در بیانیه‌ای اعلام کرد که با نظر وینفرد شفر سرمربی تیم با هشت بازیکن جوان جدید قرارداد امضا کرده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

باشگاه استقلال در بیانیه‌ای اعلام کرد که با نظر وینفرد شفر سرمربی تیم با هشت بازیکن جوان جدید قرارداد امضا کرده است.

به گزارش ایرنا، باشگاه استقلال در این بیانیه اعلام کرد که در راستای سیاست شناسایی، جذب و پرورش بازیکنان جوان و آینده دار، اقدام به امضای قرارداد با تعدادی از جوانان با آتیه و با استعداد کرده است. مدیریت باشگاه همواره روی این موضوع تاکید داشته و یکی از سیاست‌های اصلی این باشگاه محسوب می‌شود.
براساس اعلام باشگاه، بازیکنان جوان تیم نظیر سینا خادم پور و سجاد آقایی در پست‌های هافبک دفاعی و مهاجم که به صورت قرضی در تیم‌های نفت تهران و الومینیوم اراک حضور داشتند، به این تیم بازگشته اند.
شاهین طاهرخانی، ابوالفضل محمدحسنی، امیرمحمد زالی، احمدرضا احمدوند، محمدمهدی طاهری، امیرحسین کارگر، امید سام کن و حیدرعلی احمدزاده هشت بازیکن جوانی هستند که با امضای قرارداد به استقلال پیوستند.
* شاهین طاهرخانی: دفاع وسط چپ پای ۲۱ ساله و بلند قامت جدید استقلال، سابقه حضور در تیم ملی جوانان را در کارنامه خود دارد و در تیم‌های گسترش فولاد تبریز و پیکان نیز به میدان رفته است. این بازیکن جوان قراردادی ۵ ساله با استقلال به امضا رسانده است.
* ابوالفضل محمدحسنی: محمد حسنی که سابقه حضور در تیم ملی امید را در کارنامه خود دارد، ۲۱ ساله است و در پست مهاجم به میدان می‌رود. این بازیکن جوان سابقه حضور در استقلال خوزستان را در کارنامه خود دارد و چهره‌ای آینده دار است.
* امیرمحمد زالی: مدافع راست ۲۲ ساله با سابقه درخشان در تیم‌های پایه تهران، در تیم ملی امید حضور دارد. زالی سابقه بازی در تیم‌های جوانان، امید و بزرگسالان نیروی زمینی را نیز در کارنامه خود دارد و سهمیه زیر ۲۳ سال به حساب می‌آید.
* احمدرضا احمدوند: مهاجم جوانی که توانایی بازی در نوک پیکان خط حمله، وینگر راست و چپ را در کارنامه خود دارد. این بازیکن ۲۰ ساله در کنار حضور در تیم امید، سابقه بازی در تیم جوانان استقلال تهران و تیم ملی جوانان را نیز در کارنامه دارد. او برای تیم‌های مقاومت و سایپا نیز به میدان رفته است.
* محمدمهدی طاهری: این بازیکن در دو سمت خط میانی می‌تواند به استقلال کمک کند. طاهری که متولد ۱۳۷۶ است در تیم‌های امید پیکان و مقاومت به میدان رفته و هم اکنون نیز در تیم امید ایران حضور دارد و بازیکنی آینده دار به حساب می‌آید.
* امیرحسین کارگر: کارگر از محصولات آکادمی استقلال به حساب می‌آید. این بازیکن جوان فصل گذشته با تشخیص شفر به تمرینات استقلال اضافه شد و با تصمیم سرمربی آبی‌ها فصل آینده نیز در کنار آبی پوشان حضور خواهد داشت.
* امید سام کن: سام کن لیگ هفدهم با پیراهن سپیدرود رشت در لیگ برتر حضور داشت و نمایش‌های قابل قبولی از خود به جای گذاشت. این مدافع جوان که متولد سال ۱۳۷۵ است، پیش از این در نیروی زمینی تهران حضور داشت و در لیگ گذشته برای تیم خود بیش از ۶۰۰ دقیقه به میدان رفته است.
* حیدرعلی احمدزاده: آخرین بازیکن این پست نیز در خط حمله حضور دارد. احمدزاده می‌تواند در دو سمت راست و چپ خط حمله به عنوان بال کناری استقلال را کمک کند. این بازیکن نیز سهمیه زیر ۲۳ سال محسوب می‌شود.

نظرات بینندگان