کد خبر: ۴۱۳۹۴۴
تاریخ انتشار: ۴۰ : ۰۸ - ۲۵ خرداد ۱۳۹۷

گریزمان در اتلتیکو مادرید ماندنی شد

گریزمان مهاجم اتلتیکومادرید اعلام کرد این باشگاه را ترک نخواهد کرد. در تمدید قرارداد بازیکن شماره هفت روخی بلانکو افزایش دستمزد وجود دارد و مهاجم فرانسوی به یکی از گرانترین بازیکنان جهان تبدیل خواهد شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مهاجم اتلتیکومادرید اعلام کرد این باشگاه را ترک نخواهد کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، آنتوان گریزمان بالاخره در یک ویدئو که بامداد جمعه منتشر شد درباره آینده اش صحبت کرد. مهاجم اتلتیکو مادرید با وجود پیشنهاد بارسلونا برای امضای قرار داد با او در تیم مادریدی خواهد ماند.

در تمدید قرارداد بازیکن شماره هفت روخی بلانکو افزایش دستمزد وجود دارد و مهاجم فرانسوی به یکی از گرانترین بازیکنان جهان تبدیل خواهد شد.

گریزمان پیش از این اعلام کرده بود که پیش از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه درباره آینده اش صحبت خواهد کرد. او سپس تصمیم گرفت قبل از نخستین دیدار تیم ملی فرانسه (شنبه) این کار را انجام دهد. ستاره اتلتیکو امروز ابتدا یک ویدئو منتشر و به زمان اعلام این موضوع اشاره کرد. سپس بامداد امروز ماندنش را در اتلتیکو تایید کرد.

باشگاه بارسلونا حاضر بود برای این بازیکن ۱۰۰ میلیون یورو بپردازد و به نظر می‌رسید مقصد بعدی گریزمان تیم کاتالانی باشد، اما صعود اتلتیکو به فینال لیگ اروپا و کسب قهرمانی با درخش مهاجم فرانسوی باعث شد او در مادرید بماند.

نظرات بینندگان