کد خبر: ۴۱۴۱۴۶
تاریخ انتشار: ۱۶ : ۱۰ - ۲۶ خرداد ۱۳۹۷

وزیر جنگ اسرائیل: هیچ نیروی ایرانی در جنوب سوریه حضور ندارد / شاید چند ده مشاور آنجا باشند

وزیر جنگ اسرائیل اظهار کرد، هیچ نیروی نظامی از ایران یا نیرویی وابسته به حزب‌الله لبنان در جنوب سوریه حضور ندارد. لیبرمن گفت: درباره سوریه باید بگویم که حزب‌الله و ایران هیچ گونه حضور نظامی در جنوب این کشور ندارند، امکان دارد که در این منطقه چند ده تن مشاور نظامی باشند اما هیچ نیروی نظامی در آنجا وجود ندارد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اظهار کرد، هیچ نیروی نظامی از ایران یا نیرویی وابسته به حزب‌الله لبنان در جنوب سوریه حضور ندارد.

به گزارش خبرگزاری تاس، مرکز مطبوعاتی وزارت جنگ رژیم صهیونیستی به نقل از آویگدور لیبرمن، وزیر جنگ این رژیم اعلام کرد: درباره سوریه باید بگویم که حزب‌الله و ایران هیچ گونه حضور نظامی در جنوب این کشور ندارند، امکان دارد که در این منطقه چند ده تن مشاور نظامی باشند اما هیچ نیروی نظامی در آنجا وجود ندارد.

این وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه گفت: خواست اسرائیل درباره سوریه کاملا روشن است و آن هم دور کردن کامل حزب‌الله و ایران از خاک سوریه است.

لیبرمن در ادامه مدعی شد: سامانه دفاع هوایی سوریه هیچ گونه نگرانی در اسرائیل ایجاد نمی‌کند و ما می‌دانیم چگونه بر آن غلبه یابیم، امیدواریم که مجبور نشویم این سامانه‌ها را هدف قرار دهیم، ما واقعا دنبال تحقق یک مساله هستیم و آن هم تضمین امنیت و زندگی آرام برای شهروندان‌مان است، به همین دلیل امیدواریم که هیچ گونه تنش و درگیری وجود نداشته باشد.

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان