کد خبر: ۴۱۴۲۶۲
تاریخ انتشار: ۱۵ : ۲۰ - ۲۶ خرداد ۱۳۹۷

گرشاسبی: از بخشش محرومیت نقل‌وانتقالات ناامید شدیم/ هنر نیست که از مدیران قبلی بدگویی کنم

حمیدرضا گرشاسبی در حاشیه تمرین پرسپولیس اظهار کرد: خوشحالیم که تمرین‌ها آغاز شده است و بازیکنان طبق صحبت‌هایی که دیگران می‌گویند برای اولین بار است که با این تعداد در نخستین تمرین حضور دارند. یکی دو بازیکن هم مرخصی گرفته بودند که ان‌شاءالله به تمرین‌ها اضافه می‌شوند. دو بازیکن هم در اردوی تیم ملی حضو ردارند که ان‌شاءالله به تیم اضافه می‌شوند. تمرین با نشاطی با توجه به اولین تمرین بودن برگزار شد. ان‌شاءالله از فردا استارت تمرین‌های اصلی زده خواهد شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

گرشاسبی: از بخشش محرومیت نقل‌وانتقالات ناامید شدیم/ هنر نیست که از مدیران قبلی بدگویی کنم

سرپرست پرسپولیس معتقد است با همین نفراتی که در حال حاضر در این تیم حضور دارند می‌توانند در مسابقه‌های این فصل موفق ظاهر شوند.

به گزارش ایسنا، حمیدرضا گرشاسبی در حاشیه تمرین پرسپولیس اظهار کرد: خوشحالیم که تمرین‌ها آغاز شده است و بازیکنان طبق صحبت‌هایی که دیگران می‌گویند برای اولین بار است که با این تعداد در نخستین تمرین حضور دارند. یکی دو بازیکن هم مرخصی گرفته بودند که ان‌شاءالله به تمرین‌ها اضافه می‌شوند. دو بازیکن هم در اردوی تیم ملی حضو ردارند که ان‌شاءالله به تیم اضافه می‌شوند. تمرین با نشاطی با توجه به اولین تمرین بودن برگزار شد. ان‌شاءالله از فردا استارت تمرین‌های اصلی زده خواهد شد.

او افزود: به امید خدا با همین نیروهای موجود که در دو سه سال گذشته نمایش خوبی را از خود بر جای گذاشتند، در مسابقه‌ها پرقدرت ظاهر خواهیم شد. گرچه دو سه نفر از ما جدا شدند. ما دو بازیکن هم جذب کردیم اما تا پایان نیم فصل اول نمی‌توانند برای ما بازی کنند. از آن طرف امید عالیشاه به تیم ما برگشته و احمد نوراللهی هم به آمادگی رسیده است و می‌تواند به طور کامل به تیم کمک کند.

سرپرست پرسپولیس درباره آخرین اخبار از پرونده پرسپولیس در CAS گفت: این پرونده به قدری طولانی شد که دیگر خودمان هم از آن ناامید شدیم. همچنین تا الان فیفا رأیی را برنگردانده است. صحبت امروز ما هم با بازیکنان این بود که پنجره را بسته فرض کنید و این که باید با همین نیروها به کارمان ادامه دهیم. خبرهایی که داریم خبرهای خوبی نیست و امیدی نیست که فیفا بخواهد رأیش را بشکند. به نظرم اگر رأی منفی بدهند بی‌انصافی کرده‌اند.

گرشاسبی در ادامه درباره کوتاهی‌های طاهری مدیرعامل پیشین پرسپولیس در پرونده طارمی که منجر به محرومیت این باشگاه از دو پنجره نقل و انتقالاتی شد توضیح داد: به هر حال هیچ مدیری نمی‌خواهد که در روند مدیریتش مشکل ایجاد شود. قطعا همه تلاش می‌کنند که روند تیم مثبت و رو به جلو باشد. به هر حال یک زمانی تکل‌هایی زده می‌شود که این تکل گاهی اوقات توپ را می‌زند و گاهی اوقات پا را می‌زند و پا را قلم می‌کند. این تکل، تکلی بود که یک پای پرسپولیس را از کار انداخت اما بازیکنان مردانگی کردند و ایستادند. این هنر نیست که من از مدیران قبلی بدگویی کنم. باید با هواداران هماهنگ شویم و نگذاریم تیم دچار آسیب روحی روانی شود. ما هر جا که بخواهیم کج برویم هواداران شوک وارد می‌کنند. ایران تا این هواداران را دارد قطعا مشکلی نخواهد داشت. تلاش ما این است که نیم فصل را مدیریت کنیم تا رفع محرومیت شویم و بتوانیم مانند باشگاه‌های دیگر بازیکن جذب کنیم.

نظرات بینندگان