کد خبر: ۴۱۴۲۶۶
تاریخ انتشار: ۳۶ : ۲۰ - ۲۶ خرداد ۱۳۹۷

جام جهانی/ جهانبخش: با همدلی شگفتی‌ساز می‌شویم

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: تیم ایران با همدلی که مقابل مراکش از خود به نمایش گذاشت، نشان داد که می تواند شگفتی ساز جام جهانی باشد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

جام جهانی/ جهانبخش: با همدلی شگفتی‌ساز می‌شویمعلیرضا جهانبخش روز شنبه در حاشیه تمرین تیم ملی با بیان این مطلب اظهار داشت: می دانستیم بازی اول اهمیت زیادی دارد و باید یک کار بزرگ گروهی در این دیدار مقابل مراکش انجام دهیم. این بازی برای ما حکم فینال بزرگی را داشت که توانستیم از آن سربلند بیرون بیاییم.
وی ادامه داد: خوشبختانه همه چیز دست به دست هم داد تا با دعای مردم سه امتیاز شیرین را در دیدار نخست خود در جام جهانی بدست بیاوریم.
ملی پوش ارزشمند کشورمان گفت: دو بازی بسیار دشوار مقابل اسپانیا و پرتغال پیش رو داریم اما قطعا با همدلی باز هم می توان کارهای بزرگی انجام داد.
وی در خصوص خوشحالی مردم ایران بعد از پیروزی مقابل مراکش نیز اظهار داشت: می دانستیم این بازی برای مردم اهمیت زیادی دارد و خوشحالم این اتفاق رخ داد؛ فکر می کنم هیچ رویدادی در چند سال اخیر به این اندازه مردم ایران را خوشحال نکرده بود. 
جهانبخش اظهار داشت: در این مدت سختی های زیادی به خاطر فشارهای وارده و عدم حمایت ها تحمل کردیم و به همین دلیل بازیکنان هم بعد از بازی مقابل مراکش بسیار خوشحال بودند. 
وی تصریح کرد: بعد از 20 سال توانستیم در جام جهانی به پیروزی برسیم که کاری بسیار ارزشمند است. 
بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در رابطه با شانس پیروزی مقابل پرتغال، اظهار داشت: اگر این همدلی مقابل پرتغال وجود داشته باشد این تیم تفاوت زیادی با مراکش ندارد. 
وی تاکید کرد: همین تلاش را از بازیکنان تیم ملی مقابل پرتغال هم مشاهده خواهید کرد تا بتوانیم بار دیگر مردم ایران را خوشحال کنیم. 
جهانبخش در رابطه با مصدومیت خود، خاطرنشان کرد: خوشبختانه مشکل خاصی وجود ندارد. 
تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته (جمعه) موفق شد در نخستین دیدار خود در جام جهانی 2018 روسیه مراکش را با نتیجه یک بر صفر از پیش رو بردارد. 
تیم ایران باید در دیدار های بعدی خود به مصاف اسپانیا و پرتغال برود. 

نظرات بینندگان