کد خبر: ۴۱۴۴۱۰
تاریخ انتشار: ۳۰ : ۱۸ - ۲۷ خرداد ۱۳۹۷

پرداخت 1380 میلیارد ریال وام قرض الحسنه در بانک صادرات همدان

همچنین از ابتدای سال ٩٧ تا ١٣ خرداد این سال نیز بانک صادرات ایران با پرداخت ١٢٧٦ فقره تسهیلات به ارزش بالغ بر ٥٣٠ میلیارد ریال در بخش های کلان اقتصادی از اقتصاد استان همدان حمایت کرده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

​بانک صادرات ایران در استان همدان از ابتدای سال ٩٦ تا ١٣ خرداد ماه ٩٧، علاوه بر پرداخت بالغ بر ٤٢٣٧ میلیارد ریال تسهیلات در بخش های مختلف اقتصادی این استان، بیش از ١٣٨٠ میلیارد ریال وام قرض الحسنه نیز در راستای مسئولیت های اجتماعی و عمل به برنامه های اقتصاد مقاومتی و کمک به ایجاد اشتغال در این استان اهدا کرده است.

بخش های مختلف اقتصادی استان همدان از جمله بازرگانی، خدمات، صنعت، کشاورزی، مسکن و سایر حوزه ها در سال ٩٦ از ١١ هزار و ٩٢٢ فقره تسهیلات بانک صادرات ایران به ارزش بالغ بر ٣٧٠٧ میلیارد ریال بهره منده شدند که نقش مهمی در افزایش تولید ناخالص داخلی این استان داشته است. در همین سال ٤٤٧٧ فقره وام قرض الحسنه به ارزش ١٣١٦ میلیارد ریال نیز در حوزه های مختلف این بخش اهدا شده است.

همچنین از ابتدای سال ٩٧ تا ١٣ خرداد این سال نیز بانک صادرات ایران با پرداخت ١٢٧٦ فقره تسهیلات به ارزش بالغ بر ٥٣٠ میلیارد ریال در بخش های کلان اقتصادی از اقتصاد استان همدان حمایت کرده است. در همین مدت تقریبا ٧٠ روزه، ٣٥٢ فقره وام قرض الحسنه قریب به ٦٤ میلیارد ریال بابت وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه، نوسازی و بهسازی مسکن روستایی، وام اشتغالزایی معرفی شدگان سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره)، پرداخت وام خرید و احداث مسکن اقشار ویژه (خانواده های محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران) و سایر موارد ضروری اعطا شده و پرونده سایر متقاضیان نیز در دست بررسی است.

بانک صادرات ایران طی ٢ سال ٩٥ و ٩٦ بالغ بر ٣٢٠ هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه با نرخ سود ٤ درصدی در بخش های مختلف اقتصاد مقاومتی و رونق تولید در کشور پرداخت کرده که سهم بزرگی در زدودن چهره فقر از مناطق کمتر توسعه یافته کشور داشته است.ش