کد خبر: ۴۱۴۴۷۲
تاریخ انتشار: ۵۶ : ۲۳ - ۲۷ خرداد ۱۳۹۷

جوایز قرعه کشی ریحون برای پیش‌بینی های درست در جام جهانی 2018

گفتنی است که در حال حاضر خدمات ریحون با بیش از 3500 رستوران در کلان شهرهای تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، تبریز، رشت، اهواز و قزوین فعال است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

جوایز قرعه کشی ریحون برای پیش‌بینی درست شما

در طول برگزاری مسابقات جام جهانی، به صفحه‌ی ویژه‌ی جام جهانی ریحون سر بزنید و نتیجه هر بازی را پیش بینی کنید؛ با پیش بینی درست نتیجه هر بازی، شانس برنده شدن جایزه‌های بسیار جذابی همچون اعتبارهای 120 هزار تومانی ریحون و پلی‌استیشن 4 را خواهید داشت.

مثل بسیاری از خدمات آنلاین، سفارش آنلاین غذا یکی از قابلیت‌های خوبی است که فناوری در سال‌های اخیر فراهم کرده است؛ درخواست غذا بدون دردسر و بدون نیاز به گشتن دنبال منوی رستوران‌ها و نگه‌داشتن انواع منوهای کاغذی که به‌مرور زمان فرسوده می‌شوند. چه چیزی بهتر از منوهای آنلاینی که همیشه به‌روز می‌شوند و علاوه بر نمایش فهرست غذاهای هر رستوران، منوی رستوران‌هایی را که از وجودشان خبر ندارید را هم برای شما نمایش می‌دهند؟ با ریحون بدون اینکه از وجود رستوران‌های محدوده‌ خبر داشته باشید، برای سفارش غذا به آن‌ها دسترسی دارید.
پش بینی کنید؛ برنده شوید؛ با کلی غذاهای خوشمزه، این یک بازی برد برد است!
علاقه‌مندان برای شرکت در مسابقه می‌توانند از لینک زیر استفاده کنند.

پیش بینی نتایج جام جهانی

جام جهانی، بزرگ‌ترین رویداد ورزشی در جهان است. سامانه سفارش آنلاین غذای ریحون به همین مناسبت برنامه‌های ویژه‌ای برای کاربران خود در نظر گرفته است.

علاقه‌مندان در طول برگزاری مسابقات جام جهانی، می‌توانند به صفحه‌ی ویژه‌ی جام جهانی ریحون سر بزنند و نتیجه هر بازی را پیش بینی کنند؛ با پیش بینی درست نتیجه هر بازی، شانس برنده شدن جایزه‌های بسیار جذابی مثل اعتبارهای 120هزارتومانی ریحون و پلی‌استیشن 4 را خواهند داشت. همچنین با ثبت هر سفارش از ریحون، 1 امتیاز گرفته و شانس برنده شدن پلی‌استیشن 4 به همراه بازی FIFA و جایزه بزرگ ریحون یعنی یک دستگاه خودرو را خواهند داشت.

گفتنی است که در حال حاضر خدمات ریحون با بیش از 3500 رستوران در کلان شهرهای تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، تبریز، رشت، اهواز و قزوین فعال است.