arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۱۴۹۷۱
تاریخ انتشار: ۲۳ : ۲۰ - ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

تردد خودروها در خیابان های مرکزی کازان ممنوع شد

خیابان های مرکزی شهر کازان پایتخت جمهوری تاتارستان به دستور شهرداری این شهر برای دیدار ایران و اسپانیا بسته شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تردد خودروها در خیابان های مرکزی کازان ممنوع شدشهرداری کازان در سایت اینترنتی خود به برنامه تصویب شده از سوی کمیته اجرایی این شهرداری برای بسته شدن چند خیابان مرکزی این شهر برای تردد خودروها در روزهای برگزاری مسابقات جام جهانی اشاره کرد.
به گزارش ایرنا، مطابق این بخشنامه کمیته اجرایی شهرداری کازان، امروز که دیدار تیم های ملی ایران و اسپانیا در کازان برگزار می شود، از ساعت 17 تا یک بامداد روز پنجشنبه، چند خیابان مرکزی کازان را به روی تردد خودروها بست. 
علاوه بر آن تردد خودروها در چند خیابان شهر کازان در روز برگزاری دیدار تیم های لهستان و کلمبیا (24 ژوئن- سوم تیر) از ساعت 17 تا یک بامداد ممنوع می شود.
ممنوعیت تردد در این خیابان ها در ساعات اعلام شده شامل خودروهایی که مجوز تردد از کمیته برگزاری جام جهانی گرفته اند و نیز خودروهای مراکز فوریت های پزشکی و اداره موقعیت های اضطراری نمی شود.
بیست و یکمین دوره جام جهانی فوتبال روز پنجشنبه هفته گذشته در روسیه آغاز شد. مسکو، سن پترزبورگ، کالینینگراد، نیژنی نووگراد، کازان، سامارا، سارانسک، ولگاگراد، رستف نا دُنو، سوچی و یکاترینبورگ شهرهای میزبان جام جهانی فوتبال 2018 هستند.
تیم ملی فوتبال ایران یکی از 32 تیم حاضر در این رقابت ها در گروه «B» با اسپانیا، پرتغال و مغرب هم گروه شده است.
ایران در نخستین دیدار خود روز جمعه در ورزشگاه سن پترزبورگ برابر مغرب به پیروزی دست یافت و امروز (چهارشنبه) در دومین دیدار در ورزشگاه کازان ارنا در پایتخت جمهوری تاتارستان به مصاف تیم ملی اسپانیا می رود. 
تیم ایران در سومین بازی گروهی خود ساعت 21:30 روز 25 ژوئن (4 تیر 97) در سارانسک با یاران رونالدو پرتغالی مدافع عنوان قهرمانی اروپا بازی خواهد کرد. 

نظرات بینندگان