کد خبر: ۴۱۴۹۷۹
تاریخ انتشار: ۲۵ : ۲۱ - ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

جشن صعود اروگوئه با حذف عربستان و مصر

دو تیم اروگوئه و عربستان در دومین دیدار خود در جام جهانی روسیه برابر هم به میدان رفتند
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

دو تیم اروگوئه و عربستان در دومین دیدار خود در جام جهانی روسیه برابر هم به میدان رفتند.

به گزارش انتخاب، در دیداری حساس  از گروه A جام جهانی، دو تیم اروگوئه و عربستان در ورزشگاه روستوف آره نا برابر هم به میدان رفتند. گزارش زنده این دیدار را در زیر می‌خوانیم:

بازی با میدان داری اروگوئه آغاز شد و بازیکنان این تیم توپ و میدان را در اختیار خود گرفتند. ولی عربستان نیز رفته رفته صاحب توپ شد.

در دقیقه ۱۰ ضربه ادینسون کاوانی با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت. در نهایت لوئیس سوارس موفق شد روی اشتباه دروازه بان عربستان در خروج از دروازه، گلزنی کند و تیمش را پیش بیندازد. با این نتیجه اروگوئه صعود خود را قطعی می کند و عربستان و مصر حذف می شود.

 

لوئیس سوارس گلزن اروگوئه در این دیدار ۱۰۰ بازی خود را برای تیم ملی کشورش انجام می دهد. او ششمین بازیکن تاریخ اروگوئه است که به این مهم دست می یابد.

بعد از این گل عربستانی ها کمی جلو کشیدند و تا حدودی روی دروازه اروگوئه خطرساز شدند. 

در اواخر بازی الجاسم مصدوم شد و زمین بازی را ترک کرد. به نظر می رسد مصدومیت او جدی است و واو نتواند در بازی آخر برابر مصر تیمش را همراهی کند. 

در نیمه دوم عربستان کمی صاحب توپ شد و توانست موقعیت هایی را روی دروازه اروگوئه ایجاد کند. در طرف مقابل هم در دقیقه ۵۸ کاوانی موقعیت خوبی را از دست داد.

ضربه سر مارتین کاسرس در دقیقه ۶۵ با اختلاف کمی از کنار دروازه عربستان به بیرون رفت. این بازیکن ۱۰ دقیقه بعد هم یک موقعیت دیگر را برای گلزنی از دست داد و ایندیدار با برتری یک بر صفر اروگوئه خاتمه یافت.

ترکیب دو تیم برای این دیدار به شرح زیر بود: 

اروگوئه: فرناندو موسلرا، خوسه خیمنز، دیگو گودین، گوستاوو وارلا، کارلوس سانچس، بنتاکور، کریستیان رودریگس، لوئیس سوارس، ادینسون کاوانی، مارتین کاسرس و وسینو

عربستان: محمد الاویس، عثامه هوساوی، علی البورایک، بحری، سلمان فرج، یاسر الشهرانی، عبدالله عطیف، تایسر الجاسم، فهد الموالد و سالم الدوساری

نظرات بینندگان