arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۱۵۹۴
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار: ۳۷ : ۱۵ - ۲۵ مهر ۱۳۹۰

باهنر: اگر بگویند کاندیدا نشو ، کاندیدا نمی شوم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 
 
عضو کمیته7+8 با اشاره به خطر جریان‌های فتنه و انحرافی در انتخابات آتی مجلس گفت: بهتر است دوستان جبهه پایداری به جبهه متحد اصولگرایان بپیوندند.

 محمدرضا باهنر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و نماینده جبهه پیروان خط امام و رهبری در کمیته7+8 در گفت‌وگو با «فارس» با بیان اینکه انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی اولین انتخابات بعد از فتنه88 است، اظهار داشت: خطر جریان انحرافی و فتنه در انتخابات آتی وجود دارد.

وی با بیان اینکه جریان انحرافی در اولویت نیست، افزود: جریان انحرافی تلاش می‌کند با استفاده از قدرت و ثروت در انتخابات آتی تاثیر گذار باشد.

باهنر با بیان اینکه امیدوار است جبهه پایداری به کمیته7+8 بپیوندد از نمایندگان این جبهه برای حضور در جلسات کمیته 7+8 دعوت کرد و گفت: از همه جریان‌های اصولگرا که مرزبندی مشخصی با جریان فتنه و انحراف دارند درخواست می‌‌کنیم که منافع مجموعه اصولگرایی را فدای سهم‌خواهی و یا انحصار طلبی نکنند.

عضو کمیته7+8 با بیان اینکه گستردگی چتر جامعتین برکات زیادی برای اصولگرایان خواهد داشت، گفت: اگر برخی جریان‌ها احساس می‌کنند به سهم‌شان در جبهه متحد اصولگرایان نرسیده‌اند، برای وحدت در جبهه اصولگرایی، از این مطالبه خود صرف‌نظر کنند چرا که نباید حتی گروه‌های کوچک اصولگرا از جبهه اصولگرایی جدا شوند.

وی در پاسخ به این‌ سؤال که جبهه پایداری در اینکه افراد باید با جریان فتنه مرزبندی مشخص داشته باشند با شما هم‌نظر هستند اما می‌گویند که شخص شما این مرزبندی را ندارید، گفت: بهتر است دوستان به جبهه متحد اصولگرایان بپوندند، در این باره نیز بنده اظهار نظر کرده‌ام.

باهنر در پاسخ به سؤالی دیگر مبنی بر اینکه شهاب‌الدین صدر و اسدالله بادامچیان از عدم تمایل آیت‌الله مهدوی‌کنی به حضور شما در کمیته7+8 خبر داده‌بود، نظر شما در این باره چیست، گفت: این موضوع که به نقل از آیت‌الله مهدوی‌کنی نقل شده شایعه است.

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سؤالی دیگری درباره اینکه از کدام شهر برای انتخابات آتی مجلس نامزد خواهد شد، گفت: بنده ذیل کمیته7+8 فعالیت می‌کنم و این کمیته هر تصمیمی بگیرند تبعیت می‌کنم.حتی اگر بگویند کاندیدا نشوم، کاندیدا نخواهم شد.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۳
آآ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۵
0
1
نه آقای باهنر اگه گفتن کاندید نشین شما به دل نگیرید و دوباره کاندید شوید!!!!!!!هنوز شما باید چند دهه دیگر نماینده ما باشید!!!!!!!!
ناشناس
|
Germany
|
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۶
0
1
کاندید نشو
ناشناس
|
Germany
|
۰۲:۰۸ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۶
0
1
آقای باهنر محبت نکنید و کاندید نشوید !
alireza
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۷ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۶
0
1
بنده خدا اگر تمام مردم ايران با هم يكصدا فرياد بزنند كه كانديدا نشو باز هم شما گوش نميدي ...............
نظرات بینندگان