کد خبر: ۴۲۰۲۴۵
تاریخ انتشار: ۲۱ : ۲۲ - ۳۱ تير ۱۳۹۷

۲۰ مصدوم در تصادف اتوبوس با کامیون در محور قم - اراک

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان مرکزی گفت: حادثه رانندگی در محور قم - اراک 20 مصدوم بر جا گذاشت. این حادثه رانندگی حدود ساعت 21 در 67 کیلومتری اراک بین یک دستگاه اتوبوس با کامیون رخ داده است. این سانحه رانندگی تاکنون هیچ تلفات جانی نداشته است و تنها تعدادی از مسافران اتوبوس مصدوم شده اند
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

۲۰ مصدوم در تصادف اتوبوس با کامیون  در محور قم - اراکپریا بهرامی  افزود: این حادثه رانندگی حدود ساعت 21 در 67 کیلومتری اراک بین یک دستگاه اتوبوس با کامیون رخ داده است. 
وی اظهار داشت: با اطلاع از سانحه رانندگی یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به ظرفیت 12 مصدوم، چهار کد اورژانس از اراک، یک کد اورژانس از جمعیت هلال احمر استان و یک دستگاه ماشین تجهیزات به محل حادثه اعزام شد. 
بهرامی تصریح کرد: مصدومان درحال انتقال به بیمارستان ولیعصر(عج) اراک هستند و جهت مداوی بیشتر بیمارستان امیرالمومنین (ع) نیز پیش بینی شده است. 
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان مرکزی گفت: این سانحه رانندگی تاکنون هیچ تلفات جانی نداشته است و تنها تعدادی از مسافران اتوبوس مصدوم شده اند. 
بنا بر اعلام پایگاه خبری پلیس استان مرکزی، در پی این حادثه، دقایقی محور اراک - قم در محدوده مجتمع خدمات رفاهی گندمزار مسدود بوده که با تلاش نیروهای امدادی و انتظامی بازگشایی شده است.
این اتوبوس از مبدا تهران به مقصد نورآباد در استان لرستان در حال تردد بوده است. 
در تیرماه سال جاری 31 نفر بر اثر وقوع حوادث رانندگی در جاده های استان مرکزی جان خود را از دست داده اند. 

منبع: ایرنا
نظرات بینندگان