کد خبر: ۴۲۱۰۴
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۲۶ : ۱۱ - ۰۱ آبان ۱۳۹۰

رویانیان: اگر با تغییر مشکل پرسپولیس حل شود من هم می‌روم

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس ضمن گلایه از عضو هیئت مدیره این باشگاه گفت: باید جایگزین مناسبی برای سرمربی تیم انتخاب شود. با تغییرات احساسی مشکلی حل نمی‌شود و تیم نتیجه نمی گیرد. اگر چنین بود حاضرم خودم هم استعفا بدهم!
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس ضمن گلایه از عضو هیئت مدیره این باشگاه گفت: باید جایگزین مناسبی برای سرمربی تیم انتخاب شود. با تغییرات احساسی مشکلی حل نمی‌شود و تیم نتیجه نمی گیرد. اگر چنین بود حاضرم خودم هم استعفا بدهم!

به گزارش انتخاب به نقل از مهر، محمد رویانیان در مورد آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس ضمن بیان مطلب فوق گفت: حدود یک ماه است مسئولیت باشگاه پرسپولیس را بر عهده گرفته‌ و طبیعی است باید با توجه بیشتر تصمیم‌گیری کنیم، به همین دلیل عصر شنبه حدود 4 ساعت جلسه داشتیم و طی آن دو بازی پرسپولیس با مس و نفت را مورد بررسی قرار دادیم.

وی افزود: اعضای کمیته فنی در این جلسه حضور داشتند و این دیدارها را حدود 3 تا 4 ساعت بررسی کردیم. ما باید اول مشکل را درست بررسی کنیم و ببینیم مشکل کجاست که تیم دچار نوسانات و وضعیت نامطلوب می‌شود. این موضوع نیاز به بررسی بیشتری دارد که آیا مشکلات حال حاضر تیم پرسپولیس فنی بوده یا از کادر فنی و بازیکنان است و یا به مشکلات روحی و روانی تیم باز می‌گردد؟

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: برخی کارشناسان می‌گویند حاشیه پرسپولیس به این تیم ضربه می‌زند، بطوریکه طرفداران پراحساس تیم پرسپولیس احساسات خود را به خوبی کنترل نمی‌کنند و شعارهایی را می‌دهند که باعث افت روحی و روانی کادر فنی و بازیکنان می‌شود. این شعارها در نهایت منجر به افت بازی بازیکنان شده و آنها همواره در زمین دچار استرس هستند.

وی در مورد مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: قاطعانه اعلام می‌کنم دیگر به هیچ عنوان مشکل مالی، تدارکاتی و پشتیبانی نداریم. من در حال حاضر فکر می‌کنم مشکلات فعلی پرسپولیس ناشی از مسائل مالی نیست. جلسه عصر شنبه بسیار مفید بود و این موضوعات نیز در آن بررسی شد. البته از دوستانمان مثل آقای پنجعلی نیز گله کردم زیرا اظهار نظر دوستان  تشتت آراء را در هیئت مدیره به هواداران القا می‌کند، در حالیکه این موضوع به هیچ وجه درست نبوده و همه ما در هیئت مدیره اتفاق آرا داریم. من در این خصوص به هواداران اعلام می‌کنم که به هیچ وجه نگران نباشند.

رویانیان که با برنامه ورزش از نگاه دو  گفتگو می‌کرد، در مورد این پرسش که آستانه تحمل شما در حمایت از کادر فنی تا چه زمانی است؟، اظهار داشت: من مسئول خواست و اراده حقیقی هوادارن تیم پرسپولیس هستم، نه مسئول آقای استیلی. استیلی و افراد دیگر مقابل اراده، خواست و دلخوشی هواداران چیزی نیستند چرا که هواداران ولی نعمت ما هستند.

وی ادامه داد: البته اینکه یک عده از افراد به عنوان لیدر با حضور در ورزشگاه‌ها خط دهی کرده و روحیه تیم را تضعیف می‌کنند، به هیچ وجه برای ما قابل قبول نیست. باید هواداران کمک کنند احساساتشان در جهت ارتقاء تیم باشد نه تخریب آن. من مسائل و مشکلاتی را که در حال حاضر بر روی سکوها وجود دارد، به عنوان یک مشکل و چالش اصلی می‌بینم. پرسپولیس 50 سال پرسپولیس بوده و باقی خواهد ماند. من به هواداران قول می‌دهم پرسپولیس به جایگاه اصلی خود که در شان این تیم است، باز می‌گردد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس یادآور شد: طرفداران این موضوع را بدانند قطعا تصمیمی که ما خواهیم گرفت یک تصمیم منطقی است که در نهایت به نفع تیم پرسپولیس خواهد بود. من یک پرسش دارم. آیا نباید جانشین و جایگزین مناسبی برای سرمربی تیم انتخاب شود؟ آیا با یک جابجایی سرمربی و تبدیل شدن من به یک قهرمان از نظر هواداران مشکلات پرسپولیس حل می شود؟

وی تاکید کرد: این موضوع ممکن است برای من آب و نان داشته باشد اما آیا می‌توان گفت که با این تغییرات احساسی مشکلات پرسپولیس حل شده و این تیم نتیجه می گیرد؟ اگر چنین باشد من حاضرم خودم هم استعفا بدهم چه برسد به دیگران.

رویانیان در پایان گفت: جلسات ما به غیر از جلسه عصر شنبه، 4 یا 5 جلسه دیگر نیز ادامه پیدا خواهد کرد تا در خصوص شرایط فعلی تیم پرسپولیس به یک نتیجه منطقی برسیم.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
کاربر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۱
0
0
ای آقا این چه حرفیه ؟ شماها نباشید مملکت میخوابه. شماها برکت ما هستید!باید باشید!
کاوه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۱
0
0
حاضرم خودم هم استعفا بدهم(زدی تو خال مرد)
مهدي
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۱
0
1
آقاي رويانيان وقتش رسيده كه پرسپوليس روبه صاحبان اصليش برگردانيد تاببينيدكه پرسپوليس مي شود.
نظرات بینندگان