کد خبر: ۴۲۲۵۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۵۱ : ۱۱ - ۰۲ آبان ۱۳۹۰

فرگوسن: بدترين روز زندگي‌ام بود

سرمربي تيم فوتبال منچستريونايتد شكست سنگين و تحقيرآميز مقابل رقيب همشهري‌اش را بدترين روز زندگي‌اش توصيف كرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سرمربي تيم فوتبال منچستريونايتد شكست سنگين و تحقيرآميز مقابل رقيب همشهري‌اش را بدترين روز زندگي‌اش توصيف كرد.

به گزارش انتخاب، الكس فرگوسن پس از داربي شهر منچستر كه با شكست شش بر يك شاگردانش همراه بود، عنوان كرد: روز بدي بود. بدترين روز زندگي ورزشي‌ام بود، اما ما از اين شرايط خارج خواهيم شد و اين بازي را فراموش خواهيم كرد. رسيدن به شرايط قبل از اين بازي داشتيم، براي ما يك چالش خواهد بود.

وي ادامه داد: مساله‌اي كه من را خيلي نگران كرد، گل‌هايي بود كه دريافت كرديم. تفاوت بين دو تيم 10 گل بود. اين مساله براي ما يك شوك بزرگ بود چرا كه هيچ كس نمي‌داند در پايان فصل تفاضل گل مهم خواهد بود يا خير. تاكنون در بيشتر فصل‌ها تفاضل گل به سود ما بوده است، اما در حال حاضر شرايط اين گونه نيست.

سرمربي منچستريونايتد با ابراز اميدواري نسبت به آينده، خاطر نشان كرد: مطمئنا از اين شكست درس خواهيم گرفت و نسبت به آن واكنش نشان خواهيم داد. در اين مساله ترديدي ندارم. امروز پس از اين باخت جو بسيار سنگيني در رختكن حاكم بود. اين نتيجه‌ يك باخت كامل و سنگين براي ما بود و ما بايد نسبت به آن واكنش نشان دهيم. احساس نااميدي مي‌كنم. اين بدترين شكست من در تاريخ بود. حتي به عنوان يك بازيكن اين شكست را هم تجربه نكرده بودم. هرگز به ياد ندارم كه يك بازي را شش بر يك باخته باشم. بازيكنان هم شرايطي مانند من دارند و نااميد هستند.

فرگوسن همچنين اظهار كرد: تا ماه ژانويه همه چيز براي ما روبه راه خواهد شد. ما معمولا در نيم فصل اول چند نتيجه‌ بد مي‌گيريم، اما با شروع نيم فصل دوم همه چيز درست خواهد شد.

سرمربي 69 ساله اسكاتلندي درباره اخراج جاني اوانس، اظهار كرد: فكر مي‌كنم اخراج تاثير زيادي در رقم خوردن نتيجه‌ داشت. هر كس كه براي اولين بار به تابلوي نتايج نگاه مي‌كند، اين نتيجه‌ را باور نمي‌كند. در 25 دقيقه نخست بازي بر حريف مسلط بوديم، اما آن‌ها به گل اول رسيدند و اين مساله ضربه بزرگي به تيم ما وارد كرد، اما با آن شرايط مي‌توانستيم باز هم پيروز شويم. اخراج اوانس كاملا تيم ما را كشت. ما فقط تلاش كرديم كه حمله كنيم. با ذات فوتبالي منچستريونايتد كاري جز اين نمي‌توانستيم انجام دهيم، اما پس از آن كه بازي چهار بر يك شد، مدافعان گفتند «اين هم نتيجه‌ امروز» و ديگر كار را رها كردند.

وي ادامه داد: ما ديوانه‌وار حمله مي‌كرديم. مدافعان مياني تيم هم به جلو حركت مي‌كردند و به همين دليل در تمام حملات آن‌ها سه مهاجم حريف مقابل دو مدافع ما قرار داشتند. فوتبال ديوانه كننده‌اي بود.

فرگوسن در پايان گفت: بازي به هيچ وجه بسته نبود و هر دو تيم مي‌توانستند نتيجه‌ بهتري كسب كنند.

منچستريونايتد با شكست در داربي شهر منچستر شانس رسيدن به صدر جدول را از دست داد و فاصله‌اش با رقيب همشهري به پنج امتياز افزايش پيدا كرد.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
110
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۲
0
1
نميدون اين 6تا گل خوردن چيه كه شده بدترين روز!قابل توجه بعضي ها.
نظرات بینندگان