arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۲۳۵۸۲
تاریخ انتشار: ۲۰ : ۱۸ - ۲۰ مرداد ۱۳۹۷

نماینده کرج در مجلس: پرونده کشته شدن یکی از معترضان تجمعات اخیر در کرج هرچه سریعتر بررسی شود

عزیز اکبریان نماینده کرج در مجلس در جلسه شورای اداری استان، گفت: خروج از شرایط سخت اقتصادی که امروز بر کشور حاکم شده نیازمند همدلی هرچه بیشتر مردم و مسئولان است.وی از دادستان عمومی و انقلاب اسلامی کرج خواست تا سریع‌تر پرونده کشته شدن یکی از معترضان را در تجمع اخیر مورد بررسی قرار دهد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: خروج از شرایط سخت اقتصادی که امروز بر کشور حاکم شده نیازمند همدلی هرچه بیشتر مردم و مسئولان است.

به گزارش ایلنا، عزیز اکبریان در جلسه شورای اداری استان، گفت: امروز باید هرچه بیشتر فرا جناحی عمل کرد و با همدلی و تکیه برمنابع داخلی کشور را درمسیر توسعه قرار داد.

وی خاطرنشان کرد: نوسانات اقتصادی امروز ابتدایی و مقطعی است و باید از ظرفیت همکاری سایر کشورها و منابع داخلی موجود بهره بیشتری برد.

اکبریان افزود: شرایط اقتصادی سخت امروز برخی از سوء استفاده کنندگان را نیز به میدان آورده که لازم است تدابیر نظارتی و کنترلی جدی دراین زمینه صورت گیرد.

نماینده مردم در مجلس شوای اسلامی، یاد آور شد: احتکار از جمله اقدامات منفی ازسوی سوء استفاده کنندگان داخلی است که دستگاه‌های اجرایی باید این مهم را در حوزه نظارت مدنظر قراردهند.

وی مسافر‌بری شدن فرودگاه پیام را فرصتی مغتنم برشمرد که باید در بحث مدیریت پسماند آن نیز اقدامات موثرتری شکل گیرد.

اکبریان در بخشی از سخنان خود از دادستان عمومی و انقلاب اسلامی کرج خواست تا هرسریع‌تر پرونده کشته شدن یکی از معترضان را در تجمع اخیر مورد بررسی قرار دهد.

نظرات بینندگان