arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۲۴۹۷۵
تاریخ انتشار: ۰۴ : ۱۸ - ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

کشتی آزاد بازی‌های آسیایی/ اطری به مدال برنز رسید

در ادامه رقابت‌های کشتی آزاد بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ که در جاکارتا پایتخت اندونزی در جریان است، رضا اطری دارنده مدال برنز آسیا در دیدار رده‌بندی و برای کسب مدال برنز به مصاف سونگ وون از کره جنوبی رفت و در پایان با نتیجه ۹ بر ۴ به برتری رسید و مدال برنز این رقابت ها را بر گردن آویخت.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

نماینده وزن ۵۷ کیلوگرم کشتی آزاد ایران به مدال برنز بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ رسید تا نخستین مدال آور کشتی ایران در این رقابت‌ها باشد.

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت‌های کشتی آزاد بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ که در جاکارتا پایتخت اندونزی در جریان است، رضا اطری دارنده مدال برنز آسیا در دیدار رده‌بندی و برای کسب مدال برنز به مصاف سونگ وون از کره جنوبی رفت و در پایان با نتیجه ۹ بر ۴ به برتری رسید و مدال برنز این رقابت ها را بر گردن آویخت.

اطری پیش از این در دور نخست استراحت کرد سپس مقابل نماینده کشور نپال در یک مبارزه آسان در مدت زمان ۲ دقیقه با نتیجه ده بر صفر پیروز شد.اطری در دومین مبارزه و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف ساندیپ تومار قهرمان آسیا از هند رفت و در پایان با نتیجه ۱۵ بر ۹ به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد اما در دیدار ماقبل فینال مقابل بخبایار اردنبات دارنده مدال برنز جهان و قهرمان آسیا از مغولستان به میدان رفت و در پایان با نتیجه ۸ بر ۲ شکست خورد و از رسیدن به فینال بازماند.

در این وزن مدال طلا از آن بخبایار اردنبات از مغولستان شد که در دیدار فینال برابر کوم سونگ کانگ از کره‌شمالی ۸ بر ۲ به برتری رسید.یوکی تاکاهاشی از ژاپن نیز دیگر مدال برنز این وزن را از آن خودکرد.

در ادامه این رقابت‌ها تادقایقی دیگر حسن یزدانی در وزن ۸۶ و علیرضا کریمی در وزن ۹۷ کیلوگرم برای کسب مدال طلا به روی تشک می‌روند و مصطفی حسین‌خانی نیز در وزن ۷۴ کیلوگرم برای کسب مدال برنز به روی تشک خواهد رفت.

مهران نصیری در وزن ۶۵ کیلوگرم دیگر نماینده ایران در روز نخست بود که پس از شکست مقابل رقیب چینی در همان دور نخست حذف شد.

به گزارش ایسنا، پرویز هادی در سنگین وزن آخرین نماینده ایران در این رقابت‌هاست که فردا(دوشنبه) به مصاف رقبای خود خواهد رفت.

نظرات بینندگان