arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۲۵۱۹۱
تاریخ انتشار: ۱۹ : ۲۱ - ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

دریای مازندران قاتل شده است/ «خزر» در سه ماه گذشته جان 32 تن را گرفت

دریای مازندران بار دیگر قربانی گرفت و این بار 2 بانوی جوان را به کام مرگ کشاند. تعداد افراد فوت شده در دریای خزر از خردادماه امسال به32 تن افزایش یافته است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

دریای مازندران قاتل شده است/ «خزر» در سه ماه گذشته جان 32 تن را گرفتبا وجود نصب تابلوهای شنا ممنوع در برخی نقاط ساحلی مازندران که خارج از طرح سالم‌سازی دریا هستند اما باز هم عده‌ای وارد این مناطق شده و حتی در شرایط نامناسب جوی به هشدارهای ناجیان غریق توجه نمی‌کنند.

به گفته سخنگوی اورژانس 115 دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ساعت 14:49 امروز دوشنبه 29 مرداد خبر غرق‌شدگی دو خانم 22 و 12 ساله که در منطقه شنا ممنوع ساحل ایزدشهر محمودآباد وارد دریا شده بودند به پایگاه اورژانس آمل اعلام شد.

ذکریا اشکپور افزود: پیکر بی‌جان بانوی 22 ساله از آب بیرون کشیده شد و تلاش برای احیا فایده‌ای نداشت، ضمن اینکه هنوز از دیگر غریق این حادثه یعنی خانم 12 ساله تاکنون اطلاعی در دست نیست و تلاش برای یافتن او ادامه دارد.

 به گزارش فارس، روز گذشته نیز سه نفر دریای رامسر غرق شدند که پیکر یکی از آنها هنوز کشف نشده است، همچنین تعداد افراد فوت شده در دریای خزر بر اثر غرق شدگی از آغاز طرح دریا که اوایل خردادماه امسال بوده به 32 تن افزایش یافته است.

نظرات بینندگان