کد خبر: ۴۲۶۲۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۳۰ : ۱۱ - ۰۶ آبان ۱۳۹۰

تسلیت عشیره صدام به خانواده قذافی

عشیره ای که خود را "البیکات" و عشیره صدام ،‌ دیکتاتور معدوم عراق معرفی می‌کند،‌ با ارسال پیامی به خانواده قذافی مرگ دیکتاتور لیبی را به آنها تسلیت گفت.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
فارس نوشت : 

عشیره ای که خود را "البیکات" و عشیره صدام ،‌ دیکتاتور معدوم عراق معرفی می‌کند،‌ با ارسال پیامی به خانواده قذافی مرگ دیکتاتور لیبی را به آنها تسلیت گفت.

به گزارش  پایگاه خبری الفجر نوشت: عشیره البیکات که خود را عشیره صدام ، دیکتاتور معدوم عراق معرفی می‌کند، با ارسال پیامی برای خانواده قذافی کشته شدن معمر قذافی، دیکتاتور لیبی را به خانواده‌اش تسلیت گفت و وعده داد که انتقام خون وی گرفته خواهد شد. 
 
البیکات در پیام خود معمر قذافی را برادر و رهبر و یکی از نمادهای جهان عرب و اسلام در عصر حاضر معرفی و تاکید کرده که تاریخ هیچ‌گاه نقش قذافی را در مواضع ملی‌گرایانه و قومی‌اش در قبال جهان عرب فراموش نمی‌کند و به خانواده این شهید قهرمان ، همسر ، فرزندان و قبیله مجاهدش و طرفدارانش و آزادگان لیبی تسلیت می‌گوید.
 
معمر قذافی در سال 2006 با اعدام صدام به اتهام ارتکاب جنایات ضد بشری مخالفت کرد و دخترش عایشه قذافی در تیم وکلای عرب و بین المللی دفاع از قذافی بود.

البیکات در پیام تسلیت خود با نامیدن قذافی به عنوان شهید جاودان گفته بود که قذافی در تمام مراحل زندگی خود در برابر آمریکا و غرب ایستادگی کرده و عشیره صدام هیچ‌گاه موضع‌گیری‌های قذافی در قبال اعدام صدام و دفاع دخترش از وی را فراموش نمی‌کند و به خاطر دارد که پس از اعدام صدام قذافی در لیبی سه روز عزای عمومی اعلام کرد.

این درحالی است که ملت عراق مرگ قذافی و وضعیت خانواده‌اش را به وضعیت صدام و خانواده‌اش تشبیه نموده و آن را سرنوشت تمام دیکتاتورهای جهان عنوان کرده‌اند.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۶
0
2
كبوترباكبوتر،باز با باز
كلنگ بابيل ،كفگير با خاك انداز
نظرات بینندگان