کد خبر: ۴۲۷۴۶
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۵۱ : ۱۴ - ۰۷ آبان ۱۳۹۰

بیانیه شدیداللحن باشگاه تراکتورسازی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

باشگاه تراکتور مدعی شد برخی افراد برای جو سازی علیه این تیم پس از شکست مقابل شهرداری یاسوج در جام حذفی اقدام به برگزاری جلسه در خانه تیمی کرده اند.

در بیانیه باشگاه تراکتور آمده است:تراكتورسازي با صدر جدول فقط سه امتياز فاصله دارد و روند پيش رو حاكي از روزهاي خوب مي باشد ، اما در اين بين، نبايد از حوادث فوتبال غافل شد.
 همانطوريكه تراكتور در جام حذفي ناكام مي ماند يا منچستر در شهر خود 6گل دريافت مي كند،به هر ترتيب دنياي توپ گرد تا بوده ،همين بوده.

در ادامه این مطلب آمده است: چرا بعضي دنبال كوچكترين نقطه ضعف هستند تا بر آن موج سواري کنند و يا با مصاحبه،مي خواهند توقعات را بالا ببرند و اذهان هواداران را آشفته و نگران سازند و تيم را كه ، تا امروز ،امتيازات خوبي كسب كرده و در كورس رسيدن به صدر جدول است، وارد حاشيه کرده و افكار عمومي را مخدوش سازد تا به اهداف شومشان كه همان حاشيه كشاندن تيم تراكتورسازي است ، برسند، غافل از اينكه هواداران و مردم آذربايجان بر موضوع اشراف كامل دارند و با هوشياري و آگاهي در برابر اين افراد، كه دشمن تيم و هواداران هستند ايستادگي خواهند كرد.

 این بیانیه اینطور ادامه پیدا می کند:اين افراد كه بعداز باخت تراكتور از شهرداري ياسوج اقدام به تشكيل خانه تيمي عليه تراكتور كرده اند كه در اين جلسات تعدادي شركت دارند و برنامه ريزي مي كنند تا جو را عليه تراكتور سنگين تر کرده تا به منافع پليدشان برسند، آنهائيكه تا ديروز از احساسات پاك هواداران براي اهداف شان سو استفاده مي كردند امروز تيشه بر ريشه تيم تراكتور زده و با همان منش مي خواهند تراكتور كه به يك تيم مدعي تبديل شده ، تضعيف کنند چرا كه آنها خوب مي دانند تراكتور در نيم فصل با بازسازي خود خواهد توانست به موفقيت هاي شاياني دست يابد...

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
محمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۷
0
2
تراختـــــــــــــــــــــــور !!!
نظرات بینندگان