کد خبر: ۴۲۷۷۲
تاریخ انتشار: ۲۳ : ۱۵ - ۰۷ آبان ۱۳۹۰
لس آنجلس تايمز:

فيلم ميليونر زاغه نشين در هند به واقعيت پيوست

خانه پنجاه ساله اش نیاز مبرم به تعمیرات دارد و خانواده اش 8500 دلار بدهکار هستند. اما زندگیش که مانند دیگر مردم هند به سختی می گذرد مانند فیلم های بالیوودی تغییر کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :


روزنامه لس آنجلس تایمز نوشت: فیلم میلیونر زاغه نشین در هند به واقعیت پیوست.سوشیل کومار که مسئول ورود اطلاعات به یک کامپیوتر است ماهانه 120 دلار دریافت می کند.

به گزارش سرویس بین الملل "انتخاب"؛ خانه پنجاه ساله اش نیاز مبرم به تعمیرات دارد و خانواده اش 8500 دلار بدهکار هستند. اما زندگیش که مانند دیگر مردم هند به سختی می گذرد مانند فیلم های بالیوودی تغییر کرد.داستان فیلم میلیونر زاغه نشین که در سال 2008 برنده جایزه اسکار شد این هفته به واقعیت پیوست و یک کارمند دولت از شرق این کشور یک میلیون دلار در یک مسابقه تلویزیونی برنده شد.

کومار برای جوانان سراسر این کشور که رویای ثروتمند شدن در سر می پرورانند تبدیل به قهرمان شد. کومار 27 ساله که پسر یک کشاورز است و فقط چند ماه است که ازدواج کرده است یک چک پنجاه میلیون روپیه ای به ارزش بیش از یک میلیون دلار دریافت کرد.

این مسابقه این هفته ضبط شد و قرار است سه شنبه و چهارشنبه پخش شود. گزارش های حاکی است که کومار خانه جدیدی خواهد خرید اما او گفت که قصد ندارد این پول را برای خرید خودرو و خانه بزرگ هدر دهد.

اولویت های وی تعمیر خانه قدیمی خانواده اش و پرداخت بدهی های آنهاست. خانواده اش به قدری فقیر بودند که تلویزیون نداشتند.

در سال 2007 زمانی که وی یک شغل دولتی بدست آورد یک تلویزیون کوچک خرید و آن موقع بود که توانست این مسابقه را که از سال 2000 آغاز شده بود وی را شیفته خود کرده بود تماشا کند.سفر وی به بمبئی اولین سفر وی با یک هواپیما یا به یک شهر بزرگ بود.
نظرات بینندگان