arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۲۷۹۱۴
تاریخ انتشار: ۱۵ : ۱۳ - ۱۴ شهريور ۱۳۹۷

اینستاگرام فروشگاه افتتاح می کند / خرید و فروش در فضای مجازی تسریع می شود

فیسبوک قصد دارد گام بزرگی در سیستم تجارت الکترونیکی برداشته و از برنامه فروشگاه مستقل اینستاگرام پرده برداری کند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 فیسبوک قصد دارد گام بزرگی در سیستم تجارت الکترونیکی برداشته و از برنامه فروشگاه مستقل اینستاگرام پرده برداری کند.

به گزارش سرویس آی تی انتخاب به نقل از ورج، مدتی اس که اینستاگرام روی برنامه فروشگاه خود کار می کند . ابن برنامه به خرید و فروش در فضای مجازی مرتبط است.
. این برنامه احتمالا IG Shopping نام دارد و به کاربران اجازه می دهد که مجموعه ای از کالاهای موردعلاقه خود را به شکل مستقیم خریداری کنند.
هنوز مشخص نیست زمان رونمایی از این برنامه در چه تاریخی خواهد بود اما فرآیند بررسی ها و تحقیقات در این برنامه ادامه دارد و حتی امکان دارد که این پروژه به طور کامل متوقف شود اما منابع موثق معتقدند؛ اینستاگرام قدم های بزرگی در زمینه تجارت الکترونیکی بر خواهد داشت.
بیش از 25 میلیون کسب و کار در برنامه اینستاگرام فعالند و دو میلیون از آنها تبلیغ کننده هستند بنابراین موضوع مذکور می تواند یک مزیت جدی برای شرکت فیسبوک و برنامه محبوب آن اینستاگرام باشد. در حال حاضر چهار کاربر از پنج کاربر اینستاگرام حداقل یک کسب و کار را دنبال می کنند. ساخت این فروشگاه مستقل می تواند بستری برای کاربران فعال در کسب و کار باشد و بتوانند کالاهای خود را در این فضا به فروش برسانند.
امکان دارد فیسبوک در آینده از ابزارهای دیگری برای کسب و کارهای اینترنتی رونمایی و کاربران خود را شگفت زده کند. برنامه هایی مانند Shopify می تواند یکی از این برنامه ها باشد که کاربران باید حتما یک حساب اینستاگرام داشته باشند.

 

نظرات بینندگان