arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۲۷۹۷۸
تاریخ انتشار: ۱۶ : ۱۸ - ۱۴ شهريور ۱۳۹۷

دستگیری دو آدم‌ربا در استان البرز/گروگان آزاد شد

رئیس پلیس آگاهی البرز گفت: در پی ارجاع یک فقره پرونده نیابت قضایی از یکی از شهرهای جنوبی کشور به پلیس استان البرز در خصوص ربوده شدن راننده یک کامیون توسط افراد ناشناس، موضوع به‌صورت ویژه در دست بررسی قرار گرفت.متهمان در بازجویی اولیه اعتراف کردند که فرد ربوده‌شده در منزلی در شهرستان فردیس استان البرز حبس شده و دو نفر نیز مراقب وی هستند که مأموران انتظامی با دریافت نیابت قضایی این دو متهم را دستگیر و گروگان را آزاد کردند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

رئیس پلیس آگاهی استان البرز از دستگیری دو آدم‌ربا در فردیس خبر داد.

سرهنگ جواد صفایی اظهار کرد: در پی ارجاع یک فقره پرونده نیابت قضایی از یکی از شهرهای جنوبی کشور به پلیس استان البرز در خصوص ربوده شدن راننده یک کامیون توسط افراد ناشناس، موضوع به‌صورت ویژه در دست بررسی قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: تحقیقات اولیه نشان داد، راننده کامیون (فرد ربوده‌شده) اوایل شهریورماه جاری برای حمل بار به جنوب کشور رفته و پس از چند روز فرد ناشناسی از طریق تلفن همراه از ربوده شدن وی خبر می‌دهد و از خانواده‌اش ۳۵۰ میلیون تومان وجه نقد در قبال آزادی وی طلب می‌کند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز تأکید کرد: فرد تماس‌گیرنده از برادر این راننده می‌خواهد که برای پرداخت وجه نقد به جنوب کشور برود.

سرهنگ صفایی افزود: بلافاصله، مأموران انتظامی البرز به محل قرار ربایندگان اعزام شدند که یک دستگاه خودرو وانت نیسان با دو سرنشین مشاهده شد.

وی گفت: با هدایت مأموران و جلب اعتماد ربایندگان برادر فرد ربوده‌شده سوار خودرو گروگان گیران شد و مأموران پس از تعقیب خودرو در یک فرصت مناسب و عملیات غافلگیرانه خودرو را متوقف و ربایندگان که قصد فرار داشتند با رعایت قانون به‌کارگیری سلاح، دستگیر شدند.

وی عنوان کرد: متهمان در بازجویی اولیه اعتراف کردند که فرد ربوده‌شده در منزلی در شهرستان فردیس استان البرز حبس شده و دو نفر نیز مراقب وی هستند که مأموران انتظامی با دریافت نیابت قضایی این دو متهم را دستگیر و گروگان را آزاد کردند.

به گفته رئیس پلیس آگاهی استان البرز متهمان دستگیرشده تحویل مراجع قضایی شدند.

منبع: مهر
نظرات بینندگان