کد خبر: ۴۲۸۱۲
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار: ۵۵ : ۱۸ - ۰۷ آبان ۱۳۹۰

فرو ریختن یک ساختمان چهار طبقه در مرکز تهران

بارش مداوم باران و فرسودگي ساختمان بعد از ظهر امروز -شنبه - موجب فرو ريختن بخشي از يك ساختمان 4 طبقه مسكوني درمركز تهران شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
بارش مداوم باران و فرسودگي ساختمان بعد از ظهر امروز -شنبه - موجب فرو ريختن بخشي از يك ساختمان 4 طبقه مسكوني درمركز تهران شد.

خبر فرو ريختن اين ساختمان در خيابان سهروردي جنوبي، خيابان ملايري پور ساعت 15:14 دقيقه از طريق سامانه 125 به ستاد فرماندهي آتش نشاني تهران اعلام شد و در پي آن آتش نشانان ايستگاه هاي 53 و 73 همراه با گروه نجات 13 آتش نشاني همزمان راهي محل حادثه شدند .

آتش نشانان با بكارگيري تجهيزات ايمني و نجات و قطع كردن جريان برق و گاز ساختمان عمليات خود را براي ايمن سازي محل حادثه و يافتن گرفتار شدگان احتمالي در ميان آوار آغاز كردند.

بنا به گفته شهرونداني كه شاهد حادثه بودند، احتمال مي رود يك نفر در طبقه اول و يك نفر نيز در طبقه سوم ساختمان گرفتار ريزش آوار شده باشند.

تلاش آتش نشانان و نجاتگران آتش نشاني در انجام عمليات آواربرداري همچنان ادامه دارد .

نکته تاسف آور برخورد بد نیروی انتظامی و بالاخص برخی سربازان حاضر در محل با مردم بود که با تندی و شدت با عابرینی که در محوطه خیابان در رفت و آمد بودند برخورد می کردند و بجای اینکه  حرمت لباس تن خود را رعایت کنند ، تند و بی پروا با مردم برخورد می کردند. از رییس پلیس تهران بزرگ و فرمانده محترم نیروی انتظامی انتظار می رود با سربازانی که چنین وجهه این خدمتگزاران را با خدشه مواجه می کنند ، برخوردی جدی و درخور انجام دهند تا پلیس که به فرموده رهبری معظم باید هم مظهر اقتدار و نظم و هم مظهر مهربانی، رأفت و رحمت در جامعه باشد ، به همین تعبیر به جامعه معرفی گردد. 
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۷
17
12
محل كار من روبروي محل جادثه است. من برخوردي كه شما از سربازان گزارش مي‌كنيد، نديدم. بر عكس متاسفانه مردم برخورد نامناسبي داشتند و بدون توجه به هشدارهاي ماموران آتش‌نشاني و پليس كه حدود 1 ساعت بعد آمد، در نزديكي محل عمليات آتش‌نشاني ازدحام كرده بودند. در هر حادثه‌اي طبيعي است كه پيرامون آن را خلوت كنند و وقتي مردم مراعات نكنند، لازم است به هر نحوي - حتي با توسل به زور - اين كار انجام بگيرد.
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۸
توسل به زور! گویا شما از این پدیده ی استعمار تاریخی بهره کامل برده اید و نیاز دارید همیشه زور بالای سرتان باشد؟
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۲۴ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۸
1
4
من هم ساکن ساختمان مجاور هستم و برخورد نیروی انتظامی با مردم رو دیدم که مثل اینکه دشمن مردم هستند و با زور و قدرت با آنها رفتار می کردند و این خبر انتخاب کاملا درست بود در ضمن شما هم مجبور نیستی به دروغ این خبر رو کذب کنی
پاسخ ها
امید
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۸
من هم همینطور ، مانند شما و برعکس ناشناس اول شاهد برخورد ناشایست بعضی از سربازها بودم.
نظرات بینندگان