arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۲۸۱۶۰
تاریخ انتشار: ۰۶ : ۱۸ - ۱۵ شهريور ۱۳۹۷

نشست با آلشپورت، تمرین همچنان با آدیداس/ غیبت ادامه‌دار آزمون باوجود حضور در ایران

تمرین نوبت عصر امروز (پنجشنبه) تیم‌ملی از ساعت ۱۷:۱۵ در ساختمان PEC برگزار شد. بازیکنانی که در تمرین امروز حضور داشتند همان بازیکنانی بودند که در تمرینات روزهای گذشته هم حضور داشتند و بازیکن جدیدی به جمع ملی‌پوشان اضافه نشده بود. سردار آزمون هم باوجود حضور در ایران همچنان غایب تمرینات تیم‌ملی است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

تمرین امروز (پنجشنبه) تیم‌ملی در ساختمان PEC برگزار شد.

به گزارش ایسنا، تمرین نوبت عصر امروز (پنجشنبه) تیم‌ملی از ساعت ۱۷:۱۵ در ساختمان PEC برگزار شد. بازیکنانی که در تمرین امروز حضور داشتند همان بازیکنانی بودند که در تمرینات روزهای گذشته هم حضور داشتند و بازیکن جدیدی به جمع ملی‌پوشان اضافه نشده بود. سردار آزمون هم باوجود حضور در ایران همچنان غایب تمرینات تیم‌ملی است.


بازیکنان در ابتدا در دو گروه بسکتبال و والیبال بازی کردند و پس از ۱۰ دقیقه با دوچرخه ثابت و دیگر دستگاه‌های موجود در PEC به گرم کردن بدن‌هایشان ادامه دادند تا تمرینات بدنسازی را انجام دهند.


در ادامه بازیکنان در گروه‌های دونفره با کش تمرینات کششی داشتند.


محمدرضا خانزاده هم به صورت جداگانه در ساختمان PEC مراحل درمان مصدومیتش را پیگیری می‌کرد و در بین بازیکنان دیگر دیده نشد.


کارلوس کی‌روش در ۱۵ دقیقه ابتدایی تمرین امروز میان بازیکنان حضور نداشت تا ملی‌پوشان زیر نظر دستیاران کی‌روش به تمرین بپردازند و پس از آن با لباس شخصی در بین بازیکنان حضور پیدا کرد.


پیش از آغاز تمرین، پژمان منتظری، وریا غفوری و مهدی طارمی با البسه آلشپورت در نشست خبری حاضر شدند اما بازیکنان در حین تمرین همچنان البسه آدیداس برتن داشتند.


تمرین امروز به مدت ۳۰ دقیقه با حضور اصحاب رسانه برگزار شد و پس از آن ملی‌پوشان پشت درهای بسته تمرین کردند.

نظرات بینندگان