arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۲۸۴۶۸
تاریخ انتشار: ۰۸ : ۱۷ - ۱۷ شهريور ۱۳۹۷

برنامه های موسیقی اپل متحول می شود / گلچینی از 116 جدول موسیقی

اپل قصد دارد به زودی از 116 جدول برترین های موسیقی برای برنامه موسیقی اپل رونمایی کند. قطعا در چند روز آینده خبرهای تازه ای در این زمینه خواهیم شنید.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

اپل قصد دارد به زودی از 116 جدول برترین های موسیقی برای برنامه موسیقی اپل رونمایی کند. قطعا در چند روز آینده خبرهای تازه ای در این زمینه خواهیم شنید.

به گزارش سرویس آی تی انتخاب به نقل از ورج، شرکت اپل قصد دارد برای برنامه  موسیقی اپل خود به روز رسانی های جدیدی ارائه کند و در راستای این موضوع تصمیم دارد تا برترین جدول های موسیقی را به برنامه خود اضافه کند.

اپل حدود 116 جدول را به این سرویس اضافه خواهد کرد و کاربران سیستم عامل های  iOS 12 و Mac OS می توانند از چارت هایی جدید استفاده کنند.بنابراین کاربران می توانند در بخش جستجو از این جدول ها استفاده کنند.

مدتی است که شرکت اسپاتیفای این سیستم جدول ها را در برنامه  خود برای کاربران عرضه می کند در حالی که شرکت اپل جدول آهنگ های تک ، آلبوم ها ، پلی لیست ها و ویدیو را برای کاربران خود طراحی کرده است اما آهنگ های این جداول امکان ذخیره در کتابخانه یا دانلود را ندارند.

هر کشوری که میزبان برنامه موسیقی اپل است، دارای جدول موزیک های برتر مخصوص به خود خواهند بود اما دسترسی به تمام جدول ها بستگی به موقعیت مکانی کاربر دارد.

در این افزونه جدید کاربران می توانند این جدول ها را به آرشیو خود اضافه و حتی موزیک ها را دانلود کنند. این جدول ها احتمالا امروز به برنامه موسیقی اپل اضافه می شوند.

این کمپانی اعلام کرده است که به روز رسانی جدیدی برای سیستم عامل اندروید ارائه خواهد کرد.

 

 

نظرات بینندگان