arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۲۸۵۲۸
تاریخ انتشار: ۲۹ : ۲۳ - ۱۷ شهريور ۱۳۹۷

نماینده عراقی: برخی از عناصر نفوذی در بصره با کنسولگری آمریکا ارتباط داشتند

عدی عواد" نماینده پارلمان عراق گفت که برخی از اغتشاشگران در بصره از خارج از این استان آمده‌اند و ما سندهایی در اختیار داریم که ارتباط برخی از آنها با کنسولگری آمریکا را ثابت می‌کند. وی افزود: ما نمی‌دانیم که جرم نیروهای داوطلب مردمی چیست که به آنها حمله می‌شود در حالی که آنها فداکاری‌های زیادی از خود نشان دادند و هیچ پست و مقام دولتی ندارند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

نماینده عراقی: برخی از عناصر نفوذی در بصره با کنسولگری آمریکا ارتباط داشتندعدی عواد" نماینده پارلمان عراق گفت که برخی از اغتشاشگران در بصره از خارج از این استان آمده‌اند و ما سندهایی در اختیار داریم که ارتباط برخی از آنها با کنسولگری آمریکا را ثابت می‌کند.

وی افزود: ما نمی‌دانیم که جرم نیروهای داوطلب مردمی چیست که به آنها حمله می‌شود در حالی که آنها فداکاری‌های زیادی از خود نشان دادند و هیچ پست و مقام دولتی ندارند.

استان بصره از چند ماه قبل شاهد تظاهرات مردمی در اعتراض به وضعیت بد خدمت‌رسانی است تا اینکه از چند روز قبل برخی از عوامل نفوذی دشمن و عناصر فرصت طلب در صف معترضان رخنه کرده و دست به کشتار مردم و اقدامات خرابکارانه از جمله به آتش کشیدن مقرهای احزاب و مراکز دولتی در این استان زدند.

نظرات بینندگان