arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۲۸۵۸۹
تاریخ انتشار: ۵۱ : ۱۱ - ۱۸ شهريور ۱۳۹۷

عزت اللهی: قرار نیست با تیم امید ازبکستان بازی کنیم / برای من بحث لباس تیم ملی مهم است

هافبک تیم ملی فوتبال ایران با انتقاد از شرایط این تیم می‌گوید که پیراهن‌های مورد استفاده او و هم تیمی‌هایش با پیگیری کارلوس کی‌روش تهیه شده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

هافبک تیم ملی فوتبال ایران با انتقاد از شرایط این تیم می‌گوید که پیراهن‌های مورد استفاده او و هم تیمی‌هایش با پیگیری کارلوس کی‌روش تهیه شده است.

به‌ گزارش ‌ایسنا، سعید عزت اللهی، هافبک تیم ملی فوتبال ایران در حاشیه تمرین امروز (یکشنبه)، اظهار کرد: این اولین مرحله اردوی آماده سازی تیم‌ ‌ملی پس از جام جهانی برای جام ملت‌ها است. کارهای تاکتیکی و تکنیکی را برای مسابقات زیر نظر کارلوس کی‌روش ادامه‌ می‌دهیم.

وی ادامه‌ داد: فکر می‌کنم در اولین گام، ازبکستان می‌تواند حریف خوبی برای ما باشد. این تیم در چند سال اخیر از بهترین تیم‌های آسیا بوده و بازی با این تیم کمک زیادی به بازیکنانی که در این اردو به جمع ما اضافه می‌شوند، می‌کند. امیدوارم که بازیکنان دیگر از تجربه کی‌روش استفاده کنند. این دیدار می‌تواند گام مثبتی برای تیم‌ ‌ملی باشد. فکر نمی‌کنم ما با تیم‌ ‌ملی امید ازبکستان طرف باشیم. من خبر دارم که یکی از هم تیمی‌های باشگاهی‌ام به تیم‌ ‌ملی ازبکستان دعوت شده است که این نشان می‌دهد ما قرار نیست با تیم‌ ‌ملی امید این کشور بازی کنیم.

او درباره احتمال نتیجه‌ گرفتن ایران در جام‌ ملت‌های آسیا گفت‌: امیدوارم که عملکرد خوبی داشته باشیم و بتوانیم پس از چند سال طلسم را بشکنیم. امیدوارم در این مدت بتوانیم پاسخ زحمات و حمایت‌های مردمی که تیم‌ ‌ملی را حمایت کردند را بدهیم و قهرمان شویم. البته با شرایط فعلی کمی سخت است زیرا هنوز تیم‌ ‌ملی ما از نظر امکانات به حالت ایده‌آل نرسیده است. انتظار ما این بود که با توجه به عملکرد خوبی که در جام جهانی روسیه داشتیم، حمایت‌ها از ما بیشتر شود اما این اتفاق رخ نداد. امیدوارم این تلاش‌ها و حمایت‌ها افزایش پیدا کند تا ما با قدرت راهی این مسابقات شویم و شرمنده مردم نشویم. می‌دانیم که مردم از ما انتظار قهرمانی دارند. امیدوارم که بتوانیم ایران را سربلند کنیم.

عزت اللهی ادامه‌ داد: یکی از بحث‌هایی که هنوز مبهم است و تکلیفمان مشخص نشده است پیراهن تیم‌ ‌ملی است. هنوز نمی‌دانیم تکلیف پیراهن‌هایمان چه می‌شود و این‌هایی که در تمرینات بر تن می‌کنیم با پیگیری‌های کارلوس کی‌روش تهیه شده است و از جام جهانی باقی مانده است. همچنین ما در ایران فقط چمن آزادی را داریم که فقط مناسب تمرین کردن است و کارهای تاکتیکی خود را باید در آن مرور کنیم. من به عنوان بازیکن برایم امکاناتی همچون پیراهن مهم است.

هافبک تیم‌ ‌ملی درباره قراردادش با ردینگ انگلیس اظهار کرد: قرارداد من با ردینگ نهایی شده و برای حل شدن ویزا باید به فرانسه بروم سپس به انگلستان پرواز خواهم کرد و به تمرینات این تیم ‌اضافه خواهم شد.

نظرات بینندگان