arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۲۸۶۰۳
تاریخ انتشار: ۳۱ : ۱۲ - ۱۸ شهريور ۱۳۹۷

فردی که مقابل شهرداری تهران خودسوزی کرد، جان باخت

مدیر عامل شرکت شهر سالم از درگذشت فردی که هفته گذشته در برابر ساختمان شهرداری تهران اقدام به خودسوزی کرد خبر داد. وی گفت: بر اساس آخرین وضعیتی که از بیمارستان دریافت شد مشخص شد که وی به دلیل ایست قلبی فوت کرده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

مدیر عامل شرکت شهر سالم از درگذشت فردی که هفته گذشته در برابر ساختمان شهرداری تهران اقدام به خودسوزی کرد خبر داد.

به گزارش «انتخاب»، حمیدرضا چوبینه در پاسخ به این سوال که آیا فردی که هفته گذشته در مقابل شهرداری تهران خودسوزی کرده بود فوت شده یا خیر گفت: از گزارشی که از بیمارستان مطهری دریافت کردم مشخص شد که وی بامداد امروز (4:30) جان خود را از دست داد.

او به تسنیم گفت: بر اساس آخرین وضعیتی که از بیمارستان دریافت شد مشخص شد که وی به دلیل ایست قلبی فوت کرده است.

همچنین وکیل فردی که هفته گذشته مقابل شهرداری تهران خودسوزی کرده بود، درگذشت این فرد را تائید کرد.

هلالی، وکیل این فرد در گفتگو با ایلنا، خبر درگذشت او را صبح امروز در بیمارستان مطهری تائید کرد.

از صبح امروز خبرهایی ضد و نقیض درباره وضعیت او منتشر شده بود. برادر این فرد، درگذشت او را تکذیب کرد و آن را جوسازی خوانده بود.

این در حالی بود که شهربانو امانی، به نقل از حمیدرضا چوبینه (مدیرعامل شرکت شهر سالم) و نماینده تام‌الاختیار شهردار تهران برای پیگیری این حادثه، درگذشت این فرد را تائید کرده و گفت: فردی که مقابل شهرداری تهران خودسوزی کرده بود 4 صبح امروز به دلیل ایست قلبی فوت کرد.

هفته پیش یک مرد درحالی‌که فرزند، همسر و برادرش نیز همراه وی بودند، خودش را جلوی شهرداری تهران به آتش کشید. مجید فراهانی چند روز پیش با عیادت از او، از حال نامساعدش خبر داده و گفته بود حال مصدوم با ۶۹ درصد سوختگی عمیق خوب نیست و سوختگی به ریه او رسیده است.

نظرات بینندگان